Gangstar Vegas – První vývojářský deník

0

art_intro_img-570x288

Gameloft včera vydal první část z trojdílného seriálu vývojářských deníčků o hře Gangstar Vegas. Vývojáři ve videu mluví hlavně o herním prostředí, které se od posledního dílu podstatně zvětšilo. Město Las Vegas z nového Gangstara bude asi 9x větší než Rio de Janeiro z posledního dílu, což samo o sobě dává velké možnosti prozkoumávání mapy.

Město alespoň ze záběrů vypadá opravdu nádherně. Kasína, bary, kluby, zkrátka hazard se vším všudy a to uprostřed pouště – ano, to je pravé Las Vegas. Když k tomu přičteme spoustu miniher, jako například box, hazardní hry a poutavý příběh, máme se opravdu na co těšit.

Bez názvu Bez názvu 2

Ve videu je také vidět spousta dopravních prostředků, mezi kterými nechybí helikoptéra, monster truck a samozřejmě se nezapomnělo ani na motorky, a i když je Las Vegas uprostřed pouště, setkáme se také s loděmi.

Gangstar Rio City of Saints zaujal hlavně pravou atmosférou města Rio de Janeiro. Doufejme tedy, že se něco podobného, ba ještě lepšího podaří zopakovat vývojářům i u čtvrtého dílu s podtitulem Vegas.

zdroj: dg.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here