Galaxy S3 exploze 1

Pro osmnáctiletou Švýcarku Fanny Schlatter to byl zpočátku den v práci jako každý jiný. Ale jen do chvíle, než uslyšela výbuch a ucítila podivný zápach. Byl to Samsung Galaxy S III v kapse její kalhot, který se vznítil a plameny dosahovaly výšky ramen. Naštěstí pohotově zasáhl šéf dívky, který jí roztrhl kalhoty a zabránil tak ještě většímu neštěstí.

Výše uvedený příběh možná působí velmi bizarně až vtipně, ale Fanny Schlatter měla údajně po nehodě na dolní končetině popáleniny druhého až třetího stupně a do poloviny srpna se bude muset z následků zotavovat. Dívka se proto rozhodla podat žalobu na Samsung.

Zatím bohužel nemáme žádné technické podrobnosti o vzplanutí smartphonu a jediným důkazem je výše uvedená fotografie Samsungu Galaxy S III po požáru. Můžeme však předpokládat, že pokud byla opravdu na vině technická závada, je jejím zdrojem s největší pravděpodobností baterie.

Počítat však musíme také s možností, že je celý příběh jen vymyšlený a explozi Samsungu Galaxy S III způsobila jeho uživatelka. V minulosti se objevil případ, že viníkem exploze smartphonu byl majitel, který jej chtěl usušit v mikrovlnné troubě a svou chybu se rozhodl využít proti Samsungu.

Galaxy S3 exploze 2

Fanny Schlatter se svým ohořelým Samsungem Galaxy S3

zdroj: New Launches

Tags

 

Základní informace

Informace o zařízeníInformace o Hardwaru
Celý název: