Aktualizace na Android 2.3 pro Galaxy Tab je v UK

6

Jak již všichni dobře víme, Samsung občas mívá určité problémy s rovnoměrnou distribucí aktualizací napříč Evropou. Nejinak se tomu stalo i v případě perníkové (Android 2.3) aktualizace pro originální Galaxy Tab. Ta se prvním uživatelům v Itálii začala objevovat již v první polovině května, poté se dlouho nic nedělo a dnes, po dvou a půl měsících, se konečně dostala i do Spojeného království. Stejně jako v italském případě je i zde dostupná skrze velmi populární synchronizační nástroj Samsung KIES.

Pokud se náhodou ptáte, kdy se aktualizace dostane i do České republiky, tak Vás bohužel musím zklamat, to totiž očividně zatím neví ani sám Samsung. Nakonec si ještě dovolím malé rýpnutí, kde je ten slibovaný Gingerbread pro Galaxy S?

Graf ceny produktu Samsung Galaxy Tab GT-P1010 poskytuje server Heureka.cz

Zdroj: eurodroid

 

6 KOMENTÁŘE

  1. Volal jsem v červnu na Samsung podporu kvůli nějakému problému s mým Galaxy tab a tam mi řekli, že mám vydržet a vyčkat na novou verzi systému. Na otázku, kdy bude mi chlápek řekl moment, zjistím a asi za 3 minuty mi sdělil, že 2. srpna 2011. Tak jsem zvědavý. 🙂

  2. Jasně, ale znáte to s tou nadějí a posledním umírání. Ta s tím, že GT dostane Honeycomb už asi dodýchala, tak doufám v alespoň tuto aktualizaci, která snad odbourá to pitomé 30 MB omezení pro stažení jednoho souboru a vyřeší nějaké další problémy. Jinak přístroj je to skvělý, tak to až tolik neřeším. 🙂

  3. Dle informací ze zákaznické linky Samsung by prý měl být update na Android 2.3 Gingerbread již vydán, avšak Kies mi stále hlásí, že mám nejnovější verzi (2.2).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here