Thumb Keyboard aktualizována na verzi 4.5

0

Známá klávesnice Thumb Keyboard byla před nedávnem aktualizována na verzi 4.5. Update přinesl několik zajímavých novinek a vylepšení.

Uživatelé zařízení s Ice Cream Sandwichem nebo Jelly Beanem mohou nyní využít nového způsobu hlasového zadávání textu. Zprávu nyní nemusíte diktovat postupně, nýbrž jí stačí říct celou. Mezi další novinky patří možnost ovládání pomocí gest, rozložení pro psaní jednou rukou, mazání slov před kurzorem, vylepšené rozhraní pro sedmipalcové tablety a upravené menu pro nastavení aplikace.

Opraveno bylo také velké množství chyb včetně problémů s mezerníkem v e-mailovém klientu od Samsungu a ukončování na Motorole Xoom s Androidem 4.1 Jelly Bean.

Klávesnici Thumb Keyboard si můžete za necelých 60 Kč stáhnout z Google Play Store. Mezi výhody aplikace patří rozhraní pro snadné psaní pomocí palců, podpora témat a široké možnosti přizpůsobení. Čeští uživatelé se prozatím musí obejít bez slovníku, díky podpoře českých znaků ale lze klávesnici používat alespoň k jednoduchému psaní.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app