Snapdragon BatteryGuru 2.0 vás upozorní na vhodný čas k připojení nabíječky

0

Aplikace Snapdragon BatteryGuru od Qualcommu, která slouží ke zvýšení výdrže baterie telefonu, byla aktualizována na verzi 2.0. Základní účel aplikace, tedy sledování chování uživatele a následná optimalizace funkcí za cílem delší výdrže baterie, zůstal stejný. Vývojáři však navrch přidali několik užitečných vychytávek.

BatteryGuru 2.0 vás nově upozorní na vhodný čas, kdy by bylo vhodné začít dobíjet baterii smartphonu. Aplikace přitom využívá data o aktuálním stavu baterie, vaší běžné intenzitě používání a čase, kdy svůj telefon většinou připojujete k nabíječce.

Další novou funkcí je předpokládaný čas zbývající do úplného vybití, který se zobrazuje v notifikační liště spolu s procentuálně vyjádřeným stavem baterie.

BatteryGuru notifications
Příklad nových upozornění od aplikace BatteryGuru 2.0

Nesmíme však zapomenout dodat, že upozornění na připojení nabíječky i zbývající čas do vybití se začnou zobrazovat až po prvních sedmi dnech používání, během kterých aplikace zjistí vaše běžné návyky při používání smartphonu.

BatteryGuru 2.0 si můžete bezplatně stáhnout z Google Play Store (viz odkaz níže). Aplikace by měla  být kompatibilní se všemi modely vybavenými  některým z procesorů Qualcomm Snapdragon.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: Qualcomm, Android Community