Sharp Aquos SH-12C: dvoujádrový 3D telefon s Gingerbreadem

2

Možná to tak nevypadá, ale japonská společnost Sharp stále vyrábí telefony. Určitě si na tyto telefony, které u nás neměli zrovna nejlepší pověst, pamatujete. Sharp má v současné době v nabídce mnoho modelů, naprostou většinu s Androidem. Novým přírůstkem bude špičkový smartphone Sharp Aquos SH-12C, který se svou výbavou může směle srovnávat třeba s LG Optimus 3D:

  • Android 2.3 Gingerbread
  • 4,2″ displej s 3D zobrazením
  • dvoujádrový procesor Qualcomm MSM8255 (1,4 GHz)
  • 512MB RAM
  • 8mpx fotoaparát (2D/3D snímky a videa)
  • HSDPA, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, HDMI

Nový Sharp by měl už 20.května začít nabízet japonský operátor NTT DoCoMo. Zda se telefon dostane na evropský a americký trh zatím nevíme.

Sharp Aquos SH-12

Sharp Aquos SH-12

zdroj: nd, pn

2 KOMENTÁŘE

  1. Tak tohle je pro mě novinka. Telefon od této společnosti jsem nevyděl už drahně let. Po pravdě nevypadá vůbec k zahození. Byla by z něj dobrá konkurence pro náš trh.

  2. Jestli to bude stejně „odladěný“ telefon jako Sharp 003SH, tak není o co stát. Za toho půl roku, co telefon mám, Sharp/Softbank opravil jen tu absenci automatického nastavení času. Samovolné restarty jsou naopak spíš častější než předtím, vyhledávat v adresáři od výrobce pořád nejde a max hlasitost samozřejmě taky zůstala nízká (jak při telefonování, tak během zvonění telefonu). Má 1GHz CPU s 512MB RAM, ale přitom ve srovnání s Motorolou Milestone pořád na něco čekám, kvůli pomalé odezvě. O nemožnosti rootu (pokud vím) ani nemluvím.
    Ale je možné, že Docomo na tom bude líp, protože Softbank, zdá se, obecně stojí za prd. Po zemětřesení jeho síť skoro vůbec nefungovala, zatímco lidi s Docomo vesele fungovali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here