Samsung Galaxy S III dostane několik vylepšení

4

projectgggdsc01353mat600

Zatímco netrpělivě očekáváme příchod Samsungu Galaxy S IV, ruskému novináři Eldaru Murtazinovi se podařilo zjistit, že Samsung vylepší stávající vlakovou loď Galaxy S III. Samsung Galaxy S III přijde na trh s vylepšeními, které jistě stojí za zmínku.

Bohužel se o vylepšení nepodařilo zjistit podrobnější informace a tak pouze víme, že Galaxy S III bude mít “lepší displej”, bezdrátové nabíjení a baterii o kapacitě 2,400 mAh. Stávající baterie má o 300 mAh méně.

Zatím nevíme, čím je myšleno “lepší displej”. Dále můžeme pouze spekulovat o dalších novinkách ve vylepšené verzi Galaxy S III. Hodně se mluví o výkonnějším procesoru a samozřejmě 2 GB RAM, kterou již některé verze S III mají.

 • …No…Name…

  Takže se nám bude doprodávat SGS II + III a nově prodávat SGS II Plus, „vylepšený“ SGS III a nakonec i SGS IV. Aneb vydolujme z SGS maximum…ještě bych možná čekal, že vstane z mrtvých i první SGS 🙂

  • marzipano

   SGS 1 k mání v Alze v Holešovicích.

  • Tak značka se musí ždímat, doku má jméno :).

   //Nikdy bych nevěřil, že to může fungovat. Samsung nicméně už třetím rokem ukazuje, že to opravdu možné je.

  • Martin Paluch

   Well, Galaxy S Advance sa dostal na trh relativne nedavno a ano je to SI advance a ano dostane aj JB. U nasich operatorov mozna za 5 let 😀