Samsung Galaxy S II GPS – překvapivě dobře funkční

4

Nová vlajková loď Samsungu, Galaxy S II, se prodává teprve od včerejšího rána a navíc pouze v Koreji, i tak už můžeme říci, že jeden z největších neduhů předchůdce, Galaxy S, byl odstraněn. Ano, řeč je o GPS čipu, který v původním Galaxy fungoval tak nějak bídně a mnohdy měl s nalezením své pozice opravdu veliké problémy (i zde byl možná větší problém v anténě). Právě proto se na tuto funkci zvláště zaměřili redaktoři ze serveru engadget a u Galaxy S II je prý již vše v naprostém pořádku.

Pokud máte zájem, můžete se podívat na to jak rychle a přesně nalezte telefon svojí pozici, ale upozorňuji, velikou vypovídací hodnotu to vzhledem k počtu faktorů, které GPS ovlivňují nemá.

Graf ceny produktu Samsung i9100 Galaxy S II poskytuje server Heureka.cz

Zdroj: engadget

 • hhitmen

  I stare Galaxy S chytne tak rychle satelit, kdyz se tam nahraje modem JVK ci JVE z 2.3.3 androida 🙂

 • peto5

  Ten modem na galaxy S sa da dat aj na 2.2.1 ? ten JVK JVE ? dik za info

 • Petrroll

  Ačkoliv mnohe fixy na SGS GPS notně vylepšili, tak zde pořád zůstává ověřený hardwarový problém s anténou.

 • randy123

  peto5…JVK neodporucam, mal som to na svojom galaxy S, chytalo to ozaj extremne rychle signal ale presnost bola strasna…30 – 50 metrov co bolo pre navigovanie po meste nepouzitelne…pouzivam JVE na 2.2.1 (darky rom 9.5) a je to uzasne..signal chyti rychlo, presnost 4-5 metrov, nevypadava signal, spolahliva a plnohodna navigacia…mozem len odporucat