Instagram 3.0 přichází se zajímavými novinkami

5

 

Instagram, jedno  z nejlepších fotomrvítek, které si při svém uvedení na Android prošlo mnohými neprávém nepříliš kladnými narážkami, se dnes večer, tedy jen několik málo hodin po iOS verzi dočkalo další veliké aktulaizace na verzi 3.0.

Nová verze přináší hlavně vylepšené procházení mezi fotografiemi. Nyní můžete fotografie prohlížet na mapě, přičemž vše je přehledné a jednoduché (tato funkce se mi líbí). Dalším vylepšením je redisining některých částí aplikace. V neposlední řadě je nyní jednodušší psát delší titulky u svých fotografií. Prvky aktualizace demonstrují níže vložené fotografie.

  


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 • Pepe II

  Super fíčura Photo Map mi smázla geotagy na všech fotkách. Možná jsem něco blbě pochopil, každopádně jsem bez geotagů (což není zas taková tragedie), takže pozor při prvním spuštění.

  • Marek Dvořák

   Taky sem po prvním spustenim nejak nepochopil jestli kdyz je tam zelena fajfka tak je to jakoze oznaceno a nebo kdyz ji „zpruhlednim“ tak to tim potvrdim. .. zvláštní.
   Doufám, že do budoucna bude možnost ke všem fotkám ručněm doplnit lokaci.

 • nela

  Mám android – sony ericsson xperia x10 mini pro,ale instagram mi nejde stáhnout:(..nevíte čím to je?

  • hery

   instagram je na android 2.2 a víc, taky mám stejný mobil i problém, nejde mi stáhnout tak hledám starší verzi ale zatím bez úspěchu

 • Dominik Bogusz

  stahnu si instagram do mobilu,nainstaluju,ale nejde mi otevřít,neví někdo co s tím??