Instagram na Android přijde již brzy a prý bude lepší než iOS verze

2

Instagram pro Android je krásným příkladem prvotní iOS exkluzivity, spousty slibů o tom, že se i my na Androidu dočkáme již brzy a pak i dost pravděpodobného zásahu ze strany Microsoftu a následném upřednostnění WP7.5.

Vypadá však, že stále není všem dnům konec a jednou se Instagramu na Androidu i dočkáme. Alespoň to dnes (znovu) potvrdil spoluzakladatel společnosti, Kevin Systrom, který řekl následující:

„I don’t think it took us so long. We just had priorities. Had we tried to be both on Android and iPhone at the same time, it would’ve been tough to innovate in the way that we have.“

„Nemýlím si, že nám to trvalo příliš dlouho. Měli jsme jen své priority. Pokoušeli jsme se uvést aplikaci jak na iPhone, tak Android ve stejný čas, ale bylo to velmi těžké a kdybychom to udělali, tak by aplikace nebyla tam kde teď je.

A přidal i povzbuzení, že Android verze bude nakonec v některých ohledech lepší, než ta iOS.

“in some ways, it is better than their iOS app.”

„v některých ohledech je lepší než iOS aplikace.“

Doufáme, že se tak dočkáme již brzy a hlavně, že to bude stát za to. Přeci jen službu Instagram, která slouží k upravování a snadnému sdílení fotek, používá po světě již 27 milionu uživatelů a jde rozhodně o lídra v tomto oboru.

 

 

zdroj: TechCrunch

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here