Aplikace Google Chrome to Phone byla po více než roce aktualizována

6

Oblíbená aplikace Google Chrome to Phone se po dlouhé době dočkala vydání aktualizace. Aplikace spolupracuje se stejnojmenným rozšířením pro prohlížeč Chrome a umožňuje pomocí jediného kliknutí sdílet odkazy nebo označený text na webové stránce mezi internetovým prohlížečem a mobilním telefonem.

Jednou z novinek Google Chrome to Phone 2.3 je podpora tzv. landscape módu

Dnešní aktualizace na verzi 2.3, na kterou aplikace čekala od prosince 2010, přináší následující novinky:

 • Upravený vzhled
 • Podpora režimu na šířku
 • Opravena chyba při kopírování textu z prohlížeče do telefonu

Pokud tento užitečný pomocník ještě chybí v softwarové výbavě vašeho telefonu, neváhejte si aplikaci zdarma stáhnout z Android Marketu. Potřebné rozšíření prohlížeče Google Chrome naleznete zde.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

6 KOMENTÁŘE

 1. Opravdu mě nebaví číst články, které už vyšly jinde. Umíte něco jiného než přepisovat zprávy z jiných webů? Asi ne, takže tady končím. Úplně zbytečný web, který pouze využívá domény, na kterou má pravděpodobně právní nárok google. Sbohem!

  • A co byste si představoval? Abychom nasadili naše tajné agenty do vývojářských středisek výrobců smartphonů? Nebo máme vyvíjet své vlastní aplikace? A k tomu máme sledovat weby konkurence, aby náhodou nenapsali článek na stejné téma? Většina lidí pravděpodobně nemá čas číst každý den články z 10 různých zdrojů a mnoho lidí si daný článek raději přečte v češtině než angličtině

   Mimochodem, na našem webu najdete také velké množství unikátního obsahu, například recenze, videorecenze, názory našich redaktorů apod.

   Každopádně děkujeme za váš názor, který jistě využijeme ke zlepšení našeho webu.

   • Přesně jak říkáte, jinak ten případ jsem i já, jelikož v AJ ještě nejsem tak zběhlý tak si rád přečtu články zde a nehledám mezi 10ti servery s velmi podobným obsahem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here