Zmenšený Samsung Galaxy Note 3 ponese přízvisko „Neo“

3

Spekulace o možném uvedení slabší a menší verze Galaxy Note 3 již kolují delší dobu. Hovořilo se o tom, že ponese označení Lite. Nyní unikla celá specifikace tohoto modelu. Přízvisko bude Neo.

Neo

Neo bude pravděpodobně celá skupina zařízení, kam bude patřit i Galaxy Grand Neo, o kterém nedávno unikly informace. GSMarena se dostala k materiálům od společnosti Samsung, které obsahují kompletní specifikaci zařízení. Nejpřekvapivější informací je, že zařízení bude mít šestijádrový procer (první svého druhu na světě), který bude tvořen dvoujádrovým procesorem o taktu 1.7 GHz a čtyřjádrovým procesorem o taktu 1.3 GHz.

V současné době běží Note 3 Neo na Androidu ve verzi 4.3 Jelly Bean s novou nadstavbou Magazine UX. Designově by mělo být zařízení stejné jako původní model, předpokládá se však, že by mohlo být ještě tenčí. Displej bude dosahovat velikosti 5.55″, bude mít rozlišení 1280*720 a užitá výrobní technologie bude AMOLED. Pravděpodobně se nesetkáme s LTE verzí, maximální rychlost připojení bude dosahovat hladiny 42Mbps při užití HSPA+.

Samozřejmostí je podpora Wi-Fi, NFC, Bluetooth ve verzi 4.0, zadní kamera s rozlišením 8 MP a přední s rozlišením 1.9 MP, 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti rozšiřitelných kartami microSD. Baterie bude mít kapacitu 3100mAh. Samozřejmostí je S Pen, ale také funkce Air View, Air Gesture a Air Command. O konkrétním datu představení či prodeje není v dokumentech zmínka, s přihlédnutím k tomu, že se předpokládá prodej souběžně s Note 3 i Note 2, mohli bychom se s přístrojem setkat již na Mobile World Congress 2014 v Barceloně.

Zdroj: Gsmarena

3 KOMENTÁŘE

    • Řekl bych, že ano. Note 2 byl představen s Androidem ve verzi 4.1 a Note 3 s Androidem ve verzi 4.3.

    • I výrobci se občas spletou ve svých tiskových materiálech. Tohle navíc vypadá na nějaké interní dokumenty, kde kontrola bude ještě menší. Každopádně důvěryhodnost zprávy zůstává i tak neznámá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here