Spekulace: Xiaomi Mi3S bude mít Snapdragon 801 a 3GB RAM

1

Ačkoliv je to teprve pár týdnů, co se na trhu objevily všechny slibované varianty Xiaomi Mi3, už zanedlouho by měl čínský výrobce představit vylepšenou verzi své vlajkové lodi. Alespoň tomu nasvědčují nepotvrzené informace zveřejněné na webu My Drivers.

Xiaomi Mi3 (1)
Bestseller Xiaomi Mi3 pravděpodobně v dubnu dostane vylepšeného brášku s označením Mi3S

Smartphone, který se s největší pravděpodobností bude jmenovat Xiaomi Mi3S, by měl být vybaven zbrusu novým čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 801 taktovaným až na 2,5 GHz. Vylepšení by se měla dočkat také RAM, která bude mít údajně velikost 3 GB. Dočkat bychom se měli také předního fotoaparátu s nadprůměrným rozlišením 8 megapixelů a podpory připojení k internetu přes LTE (4G), která by mohla přispět k většímu rozšíření smartphonů od Xiaomi na evropském a americkém trhu.

Očekáváme, že výrobce použije stejný pětipalcový displej s Full HD rozlišením nacházející se už v Xiaomi Mi3. A chybět jistě nebude ani Android doplněný o mohutnou uživatelskou nadstavbu MIUI. Smartphone s podobnými parametry se před pár týdny objevil v databázi výsledků benchmarku AnTuTu. Název zařízení však napovídal, že by mělo jít o zbrusu novou vlajkovou loď Xiaomi Mi4, nikoliv jen vylepšenou verzi pojmenovanou Xiaomi Mi3S.

K představení této novinky by mělo dojít v dubnu. Kromě Xiaomi Mi3S (nebo Mi4) se možná dočkáme uvedení zvětšené varianty vlajkové lodi s 5,5″ displejem, která by byla nástupcem Xiaomi Mi2A. A spekuluje se také o novém modelu z řady Hongmi či dlouho očekávaném tabletu s MIUI.

zdroj: Gizchina

1 komentář

  1. Tak ono by se dalo říci že Mi3 má 801 protože taky disponuje vylepšeným snapdragonem (AB) a tenhle model bude spíše menší upgrade.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here