Sony vydá Android 4.0 ICS pro Xperii P v druhé polovině srpna

1

Vydání Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich pro Xperii P se pravděpodobně o několik týdnů posune. Podle původních informací k němu mělo dojít už na začátku srpna, nyní ale indické zastoupení Sony na svém Facebooku informovalo, že se aktualizace dočkáme v rozmezí od 19. do 25. srpna. Sony většinou updaty vydává globálně, takže v České republice by měl být update vydán přibližně ve stejnou dobu.

Sony Xperia P je vybavena 4″ displejem s qHD rozlišením a technologií WhiteMagic, která by měla zajišťovat vyšší jas než ostatní chytré telefony na trhu. Největší rozdíl bude vidět venku na přímém slunce, kde má většina ostatních displejů problémy. Nesmíme zapomenout ani na další výbavu, ke které patří dvoujádrový procesor NovaThor U8500 od ST-Ericsson s taktem 1 GHz. Na zadní straně telefonu najdeme 8megapixelový fotoaparát s kvalitním snímačem Exmor R. Výhodou by měla být také velmi rychlé spuštění fotoaparátu z režimu spánku. Ve výbavě nechybí ani 16GB interní paměť a podpora NFC.

Design telefonu navazuje na Xperii S a nechybí dokonce ani průhledný notifikační panel v dolní části. Novinka je na pultech obchodů k dostání v černé, stříbrné a červené barvě.

zdroj: xb

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here