Šéf Foxconnu tvrdí, že iPhone 5 zničí prodeje SGSIII

7

Šéf Foxconnu se na sektání s akcionáři slyšet, že chystaný iPhone 5 doslova „zadupe“ Samsung Galaxy SIII do země. V kritice ale poté pokračoval a to stále na adresu vlajkové lodi Samsungu. Na tomto setkání také padla slova, že SGSIII se nestíhá vyrábět kvůli vysokému počtu uživatelů – podle něj to ale neznamená, že tento telefon je opravdu skvělý.

V poslední době totiž Foxconn společně s Applem vyhlásil válku Samsungu, který podle něj začal v roce 2010 hrát s cenami dotkykových panelů. Díky tomu má Foxconn jediný cíl – srazit Samsung ze špičky na dno.

Celé setkání ukončil slovy, aby nepropadli šílenství „es trojky“ a vyčkali si na nový iPhone, který jej má převálcovat.

Kdo je to Foxconn ?

Foxconn je největší výrobce mobilních čipů na světě.  Jedná se také o jednoho z klíčových partnerů firmy Apple. Mimo čipů vyrábí i dotykové panely, základní desky, procesory a další. Dodává součástky pro HTC, Samsung, Motorolu a další významé výrobce. V ČR má továrny v Pardubicích a Kutné hoře.

 

Zdroj : Focustaiwan.tw 

7 KOMENTÁŘE

 1. Pamatuji si základní desky Foxconnu a stály za houby. Mizerná kvalita., dovoluji si říci, že nejhorší ze všech v té době.
  Proto mě překvapuje, že firma, která lpí na kvalitě, svěří výrobu někomu, kdo se snaží prorazit pouze nízkou cenou za každou cenu. Termín „za každou cenu“ zde má zvláštní význam, doslova a do písmene, význam života a smrti jejich zaměstnanců.

  • Všichni víme, jak to ve Foxconnu chodí a jak to chodí v Apple. Apple se snaží vyrobit produkt co nejlevněji a prodat jej za co nejvyšší cenu, kterou je člověk schopen za produkt zaplatit. Takže se ani nedivím, že Apple si vybral Foxconn

   Co se týče kvality desek, v dnešní době se vysoce zvýšila, ale stejně lze stále poznat (ne)kvalita. Pro zajímavost: Nedávno se na internetu rozmohlo video, na kterém je výroba Android tabletu za 55 dolarů (brzy za 49). Podobné podmínky jsou i ve Foxconnu.http://www.youtube.com/watch?v=AfyAjkPIYyc&feature=player_embedded 

   • Zatímco Samsung se snaží vyrábět co nejdráže a prodat co nejlevněji ne? Kdyby pindal obráceně, tak mu nadšeně tleskáte ha ha kašpaři

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here