Samsung Galaxy GT-9300 na fotografii, dost možná Galaxy S III

6

Nová vlajková loď Samsungu, takřka bájný telefon Galaxy S III, je již v podstatě za dveřmi, není tak divu, že se jeho ‚tentokráte již zaručeně pravé‘ obrázky, rendery a hardwarové specifikace objevují takřka denně.

A nejinak tomu bylo i dnes ráno, když přinesl server phonearena obrázek nějakého nového telefonu od Samsungu, údajně s označením GT-9300. A již zde se objevuje první otázka, doposud totiž není jisté, zda bude nový Galaxy S III nést označení Samsung GT-9300, GT-9500 nebo dokonce úplně jiné.

  

Pokud se přes to však přeneseme, tak se dostaneme k poměrně věrohodně vzhlížejícímu obrázku, který ukazuje zatím nepředstavené zařízení od Samsungu s Androidem 4.0 doplněným o grafickou nadstavbu TouchWiz (viz notifikační bar) a naopak bez, pro řadu Galaxy typické dvojice senzorových tlačítek a hardwarového domů.

Zda jde o podvrh, opravdovou podobu Galaxy S III nebo jen nějaké testovací zařízení se prozatím poznat zřejmě nedá, dozvíme se to však již brzo, nejdéle v květnu spíše pak v ještě dubnu, kdy dojde k oficiálnímu představení.

zdroj: ac, phonearena

 • No_Na_me

  Ty rohy vypadají nějak divně…ale tak uvidíme, jak to bude doopravdy 🙂

  • Ty rohy jsou divné. Nicméně je dost možné, že Samsung zvolí konstrukci podobnou Lumii 800/900/N9.
   V tom případě by pak dávaly poměrně smysl.

 • Fubond

  Jezis..no doufam ze se o S III nejedna,design vypada jako krok zpatky misto kroku vpred,bylo by smutne kdyby ze vsech udajnych obrazku zrovna ten nejosklivejsi byl skutecny..

 • Host

  Že už Vám to není trapný, tyhle kachny

 • Deroyce84

  Taky si myslim, s takovým designem nevim nevim…. 😀 😀
  Tohle vyráběl člověk celkem bez představy v grafickém programu 🙂