Motorola chystá levnější verzi Moto X, která se bude prodávat v Evropě

1

Motorola X detail

Velkým zklamáním pro všechny naše čtenáře, kteří netrpělivě očekávali příchod Moto X, je nedostupnost smartphonu na evropském trhu. Motorola oznámila, že bude svou novinku nabízet v USA, Kanadě a Jižní Americe, ale v Evropě její prodej neplánuje. Není sice vyloučeno, že se k nám omezené množství dostane v rámci tzv. šedého dovozu, ale uživatelé samozřejmě přijdou o možnost přizpůsobení krytu smartphonu.

Mluvčí Motoroly oznámil, důvodem není nezájem společnosti o Evropu. Americký výrobce má totiž jiné plány, konkrétně chystá levnější verze smartphonu Moto X určené pro neamerické trhy. Moto X tedy nebude jediný smartphone, nýbrž celá modelová řada zahrnující modely různých cenových kategorií.

Zatím není jasné, jakou výbavu bude mít chystaný smartphone a zda nabídne podobné možnosti přizpůsobení jako americká verze Moto X. Očekáváme, že by výrobce mohl novinku představit do konce letošního roku.

zdroj: Phone Arena, foto: Anandtech

1 komentář

  1. tak to me teda s prominutim nasrali… tomuhle telefonu sem daval velky sance a nevim nevim jestli chci cekat na neco „slabsiho“ kdyz uz tohle neni uplnej TOP a navic jeste kdo vi jak dlouho :/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here