Moto G – barevná novinka na uniklém renderu

0

Motorola by měla ve středu 13. listopadu představit svůj nový smartphone Moto G, tedy levnější variantu dříve představené Moto X. Na známém twitterovém účtu @evleaks se tento týden objevil údajný oficiální render chystaného modelu. Jedná se sice o upravenou verzi pro amerického operátora Verizon, ale předpokládáme, že Moto G bude dostupné i na evropských trzích.

Moto G render evleaks

Obrázek odhaluje, že novinka od Motoroly bude dostupná v několika pestrobarevných provedení, čímž se bude snažit vystoupit z davu černých a bílých smartphonů ostatních výrobců. Bohužel si ale smartphone s největší pravděpodobností nebudeme moct barvu a další vlastnosti Moto G dopodrobna upravit, jako tomu je v případě Moto X a nástroje Motomaker.

Moto G by mělo být vybaveno 4,5″ displejem s rozlišením 1280 x 720 obrazových bodů. O pohon přístroje by se měl starat čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400 taktovaný na 1,5 GHz. K další výbavě by měl patřit 5mpx zadní fotoaparát, 1,3mpx přední kamerka pro videohovory, Bluetooth 4.0, Wi-Fi a GPS.

Zájemci by měli mít na výběr ze dvou verzí, které mají 8GB a 16GB vnitřní paměť. Kapacita baterie zatím prozrazena nebyla, ale očekáváme použití akumulátoru s nadprůměrnou kapacitou. Operačním systémem údajně bude Android 4.3 Jelly Bean, ale není vyloučeno, že do začátku prodeje dostane novinka dokonce Android 4.4 KitKat.

zdroj: Evleaks via Ausdroid