Modrý Samsung Galaxy S III se zpozdí až o tři týdny

2

Už delší dobu na internetu kolují zvěsti, že dojde ke zpoždění začátku prodeje Samsungu Galaxy S III. Až nyní korejský výrobce oficiálně potvrdil, že v některých regionech může dojít ke zpoždění 2 až 3 týdny, které se týká výhradně modré verze Pebble Blue. Kvůli chybě při výrobě muselo být údajně zničeno 600 000 zadních krytů.

„Samsung Galaxy S III ve verzi Pebble Blue přichází s nově vytvořenou modrou barvou a povrchovou úpravou hyperglaze. Aby byly splněny nejvyšší vnitřní standardy kvality a mohli jsme zákazníkům poskytnout nejkvalitnější Galaxy S III, je v některých regionech očekáván nedostatek zařízení během následujících 2-3 týdnů. Samsung se usilovně snaží zajistit, aby zákazníci dostali zařízení v barvě Pebble Blue jakmile to bude možné.“

Podle podrobností, které získal server Mobile Bulgaria, nebyla glazura na povrchu zadního krytu řádně vysušena a výsledkem je „špinavý“ povrch, který nelze žádným způsobem vyčistit. Jak vypadá špatně vyrobený kryt Samsungu Galaxy S III můžete vidět na fotografii níže:

zdroj: ac

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here