Majitelé telefonu Sony Xperia M se v některých regionech těší z Androidu 4.3 Jelly Bean

5

Sony Xperia M

Sony chce rozšířit působnost nejnovějších verzí operačního systému Android na více modelů. Nezanevřelo proto ani na zástupce z nižší třídy, konkrétně na model Xperia M. Majitelé tohoto telefonu se mohou těšit na Android 4.3 Jelly Bean. Zatím jsou potvrzené tyto státy – Polsko, Belgie, Francie, Řecko, Hongkong, Indonésie, Itálie, Malajsie, Singapur, Švédsko, Švýcarsko a Filipíny. Doufejme, že se působnost rozšíří i k nám do České republiky, případně na Slovensko.

Aktualizace Android 4.3 Jelly Bean se týká modelů s označením C1904 a C1905, zahrnuje přitom verzi softwaru 15.4.A.0.23. Tento update se netýká modelu Sony Xperia M Dual, což je verze s podporou dual-SIM, nicméně i jeho aktualizace nemine. Má se tak stát v brzké době.

Aktualizováno dne 28. 3. ve 12:15: Dle zkušenosti našich čtenářů je update dostupný i pro Českou republiku. Můžete si tak Android 4.3 Jelly Bean stáhnout i do vašeho zařízení.

Zdroj: Phone Arena

 • Foa

  Já mám na C1905 nový FW s androidem 4.3 JB už 2 dny. Update mi nabídnul Sony PC Companion. Jinak není problém stáhnout FTF třeba z XDA fóra.

  • Jan Perlík

   Děkujeme Vám za příspěvek s vlastní zkušeností. ČR tedy zahrnu do seznamu a článek aktualizuji pro další čtenáře.

 • Pepa CV

  Mně stále ještě Sony PC Comp. nenabídlo aktualizace, takže nezbývá než čekat..

  • FilipR

   Jsem na tom stejně, nechápu že to někomu funguje a někomu ne 🙂 Zajímalo by mě, zda ti, kterým to funguje, mají telefon z české distribuce, nebo ne.

 • Jan

  Já mám tedy Xperia M Dual update 4.3. přes Sony PC…..
  Telefon z oficiální České distribuce….
  Velké zklamání telefon přišel o černé menu a je tříbrné (nepřehledné) SIM karty které byly předtím odděleny modrou a žlutou ikonou nyní všechny stříbrné…. nepřehledné, blbé, nejde změnit v telefonu bez použití produktů třetích stran (nebo jsem na to aspoň nepřišel jak…. (nemám na to čas ani chuť)…