LG Optimus 3D Max – tenčí a lehčí třetí rozměr

1

LG dnes představilo dlouho očekávaného nástupce telefonu Optimus 3D. Vylepšení, které LG Optimus 3D Max přináší ve srovnání s předchůdcem, ale není mnoho.

Novinka je stejně jako původní Optimus 3D vybavena dvoujádrovým procesorem TI OMAP 4430, který je ale přetaktován na vyšší frekvenci 1,2 GHz (dříve 1 GHz) a doplněn o 1GB RAM. Displej s 3D zobrazením bez použití speciálních brýlí má uhlopříčku 4,3″ a je krytý nejnovějším odolným sklem Gorilla Glass 2. K další výbavě patří dvojice 5mpx fotoaparátů pro pořizování 3D snímků a videí, NFC, HSPA+, NFC,8GB interní paměť a 1520mAh baterie.

Mezi zajímavé funkce LG Optimusu 3D Max patří profily s nastavením telefonu měnící se v závislosti na vaší poloze, dálkoměr pro výpočet vzdálenosti a rozměrů předmětu při fotografování a pokročilý systém zpracování obrazu pro kvalitnější snímky. Telefon nabídne také 3D konvertor pro převod aplikací (např. Google Earth) do 3D. Obrázky, pořízené ve 3D pomocí fotoaparátu telefonu, lze jednoduše zobrazit v klasickém 2D pomocí přepínače na boční části přístroje.

Operačním systémem je Android 2.3 Gingerbread, výrobce ale slibuje brzkou aktualizaci na Ice Cream Sandwich. Velkou výhodou proti předchůdci je znatelné snížení rozměrů a hmotnosti. Tloušťka telefonu se zmenšila z 12,9 mm na pouhých 9,6 mm a váha ze 168 g na 148 gramů.

LG Optimus 3D Max (v Jižní Korei pod názvem Optimus 3D Cube) bude poprvé ukázán veřejnosti, stejně jako minulý rok jeho předchůdce, na veletrhu MWC, který začíná už 27. února.

zdroj: ed, ac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here