Další uniklé testovací buildy postavené na ICS pro Samsung Galaxy S II

6

Samsung Galaxy S II

Na rozdíl od ostatních výrobců, kteří Android 4.0 Ice Cream Sandwich pro svá top zařízení slibují až na druhý, popřípadě částečně i třetí kvartál tohoto roku, to vypadá, že Samsung svůj Galaxy S II aktualizuje podstatně dříve.

Nejenže mu totiž nedávno unikl první testovací alha build, ale nedlouho poté zveřejnil ještě dva další, tentokráte s označeními KP4 a KP8. Na označeních tak můžeme krásně vidět, že ani ne za měsíc vytvořil Samsung kolem 8 testovacích buildů, z nichž v podstatě všechny jsou běžně použitelné. Obzvláště to poté platí o tom posledním, postaveném nově na Androidu 4.0.3, který je podle reakcí již takřka bezproblémový.

Pokud máte zájem uniklé buildy vyzkoušet, tak je stáhněte ze SamFirmwares a následně nainstalujte skrze ODIN.

6 KOMENTÁŘE

  1. mam cgm9 neni to sice ještě stabilní ale už se to pomalu blíží a je to fakt nádhera..kéž by sams vydal verzi bez twlauncheru.podmě hoši z cgm..jen tak dál

  2. takřka bezproblémový je silné slovo, je použitelný nebo k seznámení, pro běžnou praxi bych ještě počkal na další verzi. KP8 je takový mutant 2.3.6+ICS spousta prvků je ještě po staru. Trošku laguje, systém není živý jak na poslední 2.3.6. Jinak je se na co tešit.

  3. Ano, souhlasím. V nastavení třeba nejde nastavit odemykání obličejem, nastavení padne… Obličej se načte, pak zadáte odemykání 2 a spadne takže to by nešlo….A to ještě při nastavení dálkového ovládání. Též nelze nastavit. Škoda… x(

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here