Další údajná testovací fotografie z Samsungu Galaxy S III (GT-9300)

1

Z nové vlajkové lodi Samsungu, legendami ověnčeného Galaxy S III se pod náporem spekulací a různých již tentokráte konečně opravdu určitě pravdivých informací začíná stávat skoro až bájné zařízení, které nás má vyvést ze země špatných chytrých telefonů.

Není tak divu, že jakákoliv informace o něm má takřka cenu zlata a je povětšinou nekriticky přijata. Měli jsme tu takhle například keramická záda nebo údajné první fotografie ze zařízení, dnešní novinka v podobě další fotografie ze zařízení, která se nedávno objevila na picase však vypadá již opravdu poměrně nedůvěryhodně.

Tedy, EXIF informace poměrně sedí, zařízením je Samsung GT-9300 (prý toto a ne GT-9500 je Galaxy S III) a rozlišení fotografie 3264 × 2448 což by naznačovalo maximální rozlišení čipu 8.1 MPx. Důvěryhodně působí i vyfocené objekty, jde totiž s největší pravděpodobností o nějakou kancelář s notebookem od Samsungu, monitorem od Samungu a prosté vším možným od Samsungu.

A co tedy nesedí? Inu, kvalita fotografie je někde na úrovni těch levnějších ne-li nejlevnějších telefonů s Androidem, rozhodně ne pak na úrovni nástupce velmi dobře fotícího Galaxy S II. Samozřejmě je také možné, že jde jen o důsledek testování nějakých nastavení, ale spíše bych se přikláněl k teorii, že jde o prachsprostý podvrh.

zdroj: allaboutsamsung

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here