Další možná podoba Samsungu Galaxy S III?

1

Na internetu se objevila nová fotografie jenž by měla zachycovat podobu nového,  stále více očekávaného, Samsungu Galaxy S III.  Foto by mělo být pořízeno člověkem, který telefon dostal na testování, možná při zkoušení nových telefonů operátory.

Jakékoliv bližší info však není k dispozici a proto se musíme spokojit s tím, co lze vyčíst z fotografie. Pokud by takto měl opravdu vypadat již druhý následovník původního Galaxy s, lze konstatovat, že designéři Samsungu mají víceméně poslední dva roky volno. Šasi zůstává velmi podobná předchůdcům, snad by se dalo říci že se i navrací právě k prvnímu modelu, především výrazným stříbrným rámem lemujícím celý telefon. Stejně tak zůstalo i centrální mechanické tlačítko pod displejem, které je již jakýmsi poznávacím prvkem telefonů Galaxy.

 nový SGSIII? spíše nikoliv...

Pokud by takto vypadal pokračovatel high-end série modelů Galaxy S, byl by to, alespoň na poli designu, krok zpět. Druhou věcí jsou také některé „nepřesnosti“ na fotografii, jako je třeba logo Samsung velmi blízko hornímu okraji displeje, či celé zobrazované menu jenž není zarovnané souběžně s  displejem a tak celá fotka vypadá spíše jak dílo, v tomto případě velmi jednoduchého, grafického programu.

Postupem času a s dalšími a dalšími rendery a zaručenými podobami nové vlajkové lodi Samsungu to vypadá, že se jihokorejské firmě povede utajit finální podobu tohoto zařízení až do oficiální premiéry.

 

  • jdwow

    Mě to přijde jako malinko upravený Galaxy note