Benchmark odhalil záhadné HTC zařízení s FullHD displejem

3

Po prvních informacích o údajně chystaném tabletu pro Spojené království se na internetu objevila další spekulace týkající se thaiwanské firmy HTC a jejích prozatím neoznámených produktů.

V internetových záznamech populárního grafického benchmarku GLBench se konkrétně objevilo zařízení s označením HTC6435LVW. Na první pohled by se tedy dalo říci, že jde o nástupce HTC Rezound, který měl v testovacích benchmarcích velmi podobné kódové označení (HTC 6435).

Spekulaci o nástupci HTC Rezound podporuje také fakt, že podle záznamů v benchmarku nesl prototyp brand amerického operátora Verizon, který právě původní Rezound exkluzivně nabízel.

Již druhý pohled ale ona spekulace moc smysl nedává, testované zařízení totiž uvedlo rozlišení displeje 1794 x 1080 pixelů, což by odpovídalo spíše tabletu než telefonu, případně opravdu velikému telefonu po vzoru Samsungu Galaxy Note / Dell Streak 5, takřka určitě ale ne nové mainstreamové vlajkové lodi.

Kromě vskutku nevšedního displeje mělo zařízení také nadprůměrný procesor, konkrétně se zatím snad nikde jinde nepoužitý čip Qualcomm Snapdragon MSM8960 Pro vybavený zřejmě čtyřmi Cortex-A15 jádry taktovanými na 1,5GHz a grafickým čipem Adreno 320.

Co přesně se s tohoto zařízení vyklube je zatím velkou neznámou. Může jí totiž jak o telefon tak i tablet, již teď je ale jisté, že až se dostane na trh, tak půjde o jedno z nejvýkonnějších zařízení. V celkových výsledcích totiž na benchmarku obsadilo 4. příčku s 13 685 body (pro srovnání Galaxy S III má 10 384).

Zdroj: glbenchmark via pha, eng

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here