Acer CloudMobile – 4,3″ HD displej, Android 4.0 ICS a oceněný design

0

Acer chystá na mobilní veletrh MWC, který se bude konat na konci února, velmi zajímavý telefon s názvem CloudMobile. Ten nemá slovíčko „cloud“ v názvu úplnou náhodou, bude totiž úzce provázán s novým online cloudovým úložištěm od Acer.

Acer CloudMobile se snaží zaujmout už na první pohled svým vejcovitým tvarem, který je u dnešních smartphonů velmi neobvyklý. Výhodou budou také hliníkové prvky na krytu a velmi nízká tloušťka. Za vzhled byl telefon dokonce oceněn v IF Design Award.

Novinka od Aceru bude vybavena velkým 4,3″ displejem s HD rozlišením a Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Odhalení dalších specifikací si bohužel výrobce nechává až na MWC, můžeme ale dále očekávat dvoujádrový nebo dokonce čtyřjádrový procesor a 8megapixelový fotoaparát. Ze zveřejněných obrázků můžeme dokonce vidět, že telefon podporuje zvukový formát Dolby Digital.

Jak se vám líbí úžasné spojení nejnovějšího Androidu, bohaté výbavy a elegantního designu v podobě telefonu Acer CloudMobile? Více informací se dozvíme už 27. únoru na barcelonském veletrhu MWC 2012.

zdroj: ac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here