6 palcová placka se stylusem – Alcatel One Touch Scribe Pro

0

Obliba tabletofonů stále narůstá a proto se v Alcatelu rozhodli vyrobit telefon o úhlopříčce 6 palců. Aby konkuroval současným modelům jiných značek s takto velkými displeji, tak si u Alcatelu nemohli dovolit příliš šetřit na výbavě.

Alcatel podle dosavadních informací bude poháněný čtyřjádrovým procesorem s frekvenci 1,5GHz s 2GB RAM paměti. Spekuluje se o rozlišení displeje 1280 x 720. Možná některým z vás to může připadat málo, ale při běžném užívaní, si ani nepovšimnete rozdílu oproti klasickému HD.

Idea

Tabletotefon bude mít na zádech dnes již běžný fotoaparát s rozlišení 13,1MPx. Předpokládaná baterie s kapacitou 3400mAh, by měla zajistit dlouhou výdrž celého systému. Neměli bychom zapomenout na údajný stylus, který by mohl mít daleko tenčí hrot než jeho předchůdce Alcatel One Touch Scribe X. Technologie Dolby Digital Plus by mohla být zárukou zajištění dostatečně kvalitního zvuku.

Podle dosavadních údajů se bude jednat o velmi kvalitní telefon, který splní snad všechny požadavky plnohodnotého tabletofonu. Uvést na trh by se mohl již tento měsíc v Hong Kongu. Zatím se neobjevily žádné informace zda dorazí na Evropský trh.

Zdroj:  GSM arena, Android community91mobiles