Skies of Glory

3

Patří vzdušné souboje do Vašich oblíbených činností? Máte chuť ukázat iOSákům kdo je tady lepší a zároveň vlastníte jeden z výkonnějších modelů, který bez problémů zvládne průměrnou 3D hru? Pokud ano, na nic nečekejte a stahujte Skies of Glory.

Jedná se  arkádově laděné vzdušné souboje z prostředí druhé světové války. Hned z počátku začnu klady, jedním z největších je opravdu pohodlné ovládání pomocí naklánění telefonu a pár dotykových tlačítek. Pravda, ze začátku můžete mít problémy s přesností náklonu, ale časem Vám ovládání přejde plně do krve.  Dalším poměrně výrazným plusem jsou krásně vymodelovaná letadla a ani terén na tom není špatně.

Nejdůležitější je však fakt, že hra podporuje multiplayer napříč platformami, není tak problém jít si zastřílet do letadel ovládaných z iOS zařízení. Multiplayer probíhá přes WiFi, díky čemuž je občas problém s odezvou některých hráčů, není to však nikterak veliký problém, stačí si najít jinou místnost, kterých je vždy poměrně dost.

Kromě povedeného multiplayeru obsahuje hra i neméně dobrou kampaň pro jednoho hráče, zde je však poměrně silné ořezaná Lite verze, která umožňuje hrát pouze 1 z celkových 11 misí. Jejím dalším úskalím je menší počet typů letadel, které můžete použít v multiplayeru.

Skies Of Glory - výběr letadla

Celkově jde o jednu z nejlepších her na android, která je navíc, tedy v osekané verzi zdarma. Není důvod váhat a ihned stahujte!

QR kód Skies of Glory
Zdarma

Velikost: 12MB
App2SD: Ano
Podporované verze androida: 2,0+

3 KOMENTÁŘE

  1. HTC Gratia: Single player funguje, multiplayer jsem nezkoušel. Nicméně aplikace má problémy s rozlišením v menu. Při výběru letadla se musí pro potvrzení zmáčknout „místo těsně nad pravým okrajem tabulky se jménem letadla“.

  2. Díky, v poslední době už by to u nových článků mělo být v pohodě. U těch starších je občas někde chyba.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here