Recenze: Benji Bananas

0

Tato novinka, která se objevila na Google Play se stala nejpopulárnější hrou zdarma a není se čemu divit. Hry, které slouží pouze na odreagování, a nemusíte u nich trávit mraky času, jsou u lidí velmi oblíbené a to platí i pro skákačky, jako je Benji Bananas.

benji

Princip hry

V této hře je ihned od začátku jasné, o co vlastně půjde. V roli malé, roztomilé opičky se budete snažit doskákat co nejdále za pomocí lián a sítí a přitom posbírat co největší počet banánů, pro svou milovanou.

Čím dále doskáčete, tím je poté pro vás nachystána větší odměna a celkové skóre bude samozřejmě také větší. Sesbírané banány můžete měnit za různé doplňky, které vám pomohou udržet se déle ve vzduchu. Pokud se totiž nedokážete udržet nebo zachytit ani na jedné z lián, spadnete nekompromisně dolů a vaše kolo končí.

Screenshot_2013-04-01-19-03-54

Stále stejný začátek

Pokud budete natolik dobří a dokážete se proskákat do dalších světů, může se vám poté nelíbit, že každé nové kolo budete začínat opět na začátku v prvním světě. Světy značí pomyslné úrovně a v každém dalším, je náročnost těžší a těžší.

Vylepšování

Za banány si můžete koupit také oblečky pro vaši opici nebo další lokaci, ve které můžete zkusit své štěstí. Každá z nich stojí ale opravdu hodně banánů a její zakoupení vám dá zabrat na nějaký ten čas. Pokud nechcete čekat, můžete si pomocí mikrotransakcí zakoupit další banány, ale u takovéto hry, mi to přijde opravdu zbytečné, vzhledem k tomu, že se banány dají nasbírat klasickou formou hraní.

Screenshot_2013-04-01-19-04-44

Závěr

Hra nabízí dobře zpracovanou fyziku a grafické prostředí. Není tedy nic, co bych hře vytkl. Benji Bananas si můžete stáhnout zdarma.

Hodnocení: 8/10

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here