Pět nových her pro čtyřjádrové procesory Tegra 3

7

Na právě probíhajícím veletrhu E3 představila NVIDIA pět nových her pro Android, které se brzy objeví v TegraZone. Všechny hry jsou plně přizpůsobeny pro čtyřjádrové procesory Tegra 3, takže nabídnou velmi kvalitní grafické zpracování.

Dead Trigger

Svět je plný nebezpečných zombie, které musíte zlikvidovat. Tato hra od českých vývojářů z Madfinger Games, tvůrců světově proslulého Shadowgun, je klasickou střílečkou z první osoby (FPS). Hra nabídne propracované efekty včetně realistické vody a mlhy, zrcadlového osvětlení a Ragdoll fyziky pro realističtější pohyb osob.

Puddle THD

Oblíbená arkáda známá z herních konzolí PlayStation a Xbox, ve které je vaším úkolem dovést pohybem vodu do cíle, nyní míři i na mobilní zařízení. Verze pro zařízení s procesory Tegra 3 nabídne vyšší rozlišení textur, pokročilé efekty kapalin, lepší stíny a vylepšené fyzikální efekty.

Demons‘ Score THD

Karetní bojová hra Demons‘ Score je vytvořena pomocí Unreal Engine 3, takže nabídne vysoce kvalitní 3D grafiku a uživatelské rozhraní optimalizované pro smartphony a tablety. Tegra 3 verze má vyšší rozlišení textur a pokročilé efekty.

Bounty Arms

Akční hra Bounty Arms s pohledem ze strany nabídne ve speciální Tegra 3 verzi  vizuální a výkonnostní vylepšení a exkluzivní obsah, jako hraní více hráčů v režimu kooperace a pokročilé částicové efekty.

Heroes Call

Heroes Call je akční RPG s propracovanou grafikou, dokonalými úkoly a mnoha postavami s rozmanitými schopnostmi. Verze pro zařízení s procesory Tegra 3 nabídne mapy s vyšším rozlišením, propracovanější zbraně i brnění a vylepšené fyzikální interakce objektů a částic.

zdroj: ag

7 KOMENTÁŘE

  1.  ano pujdou i na SG3  nebudou mit asi takovou grafiku coz je skoda kdys sg3 podava vyssi vykon nez jaky koli telefon s tegra 3 je to jen tah aby si lidi kupovali telefony s timto procakem 
    budou tam jen zakazany nektere efekty jako Motion blur ……. no a fakt nevijm jesi to bude chodit na takovi plecce jako je iphone 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here