Paper War for 2 players – papírová zábava nejen pro dva

0

Pokud si rádi na mobilu zahrajete s přáteli, určitě vás potěší hra Paper War for 2 players, která obsahuje tři herní režimy pro 2 hráče. Zahrát si můžete i sami, nedávno byl totiž do hry přidán mód pro jednoho hráče. Jak už slovíčko v názvu Paper napovídá, hra je laděná do „papírového“ kabátku, který můžete znát z mnoha dalších her pro Android.

Pojďme si představit jednotlivé herní režimy, kterých je opravdu dostatek:

  • V prvním, Anti-Aircraft, máte vy i protihráč dělo, kterým sestřelujete vzducholodě, letadla a papírové vlaštovky (!) nepřítele, tj. druhé barvy. Musíte samozřejmě dávat pozor, na co střílíte, v případě zásahu vlastní barvy se totiž body za sestřelení přičítají protivníkovi. Vítězem se stane ten, kdo jako první dosáhne třiceti bodů.

Paper War for 2 players

  • Stejný cíl a podobná pravidla platí i ve druhém režimu s názvem Plane Smasher. Tady ale jen klikáte na nepřátelské letouny. Ani tady nejde o tahovou hru, takže občas může být hra docela chaotická a nepřehledná.

Paper War for 2 players

  • Posledním multiplayer režimem je Cannon Battle, který připomíná klasické počítačové dělostřelecké či tankové bitvy. Cílem je správně zamířit, vystřelit a zasáhnout dělo protivníka. Nesmíte zapomenout zohlednit vítr, který může trajektorii střely ovlivnit. I tady hraje důležitou roli třicet bodů, jen s tím rozdílem, že body nezískáváte, ale ztrácíte. Body si můžete i doplňovat sestřelením oranžového padáku.

Paper War for 2 players

  • A nakonec slibovaný režim pro jednoho hráče. V tom musíte se svým dělem vzdorovat nepřátelům, kteří útočí vzdušně i pozemně. Svým dělem můžete i pohybovat a vyhýbat se tak bombám. Za zneškodnění protivníků získáváte peníze, za které si poté můžete kupovat různá vylepšení. Nezapomeňte také sledovat červený graf života v levém dolním rohu hry. Vaše výsledky v tomto režimu se ukládají do tabulky nejlepšího skóre.

Paper War for 2 players

Paper War for 2 players má sice nějaké mouchy, které je potřeba vychytat, i přesto jde ale o zábavný soubor her pro jednoho a zejména dva hráče. „Papírovou válku“ můžete stahovat zdarma.

Paper War for 2 players (zdarma)

httpv://www.youtube.com/watch?v=9vK-Q6-5WPs

Android verze: 2.1 a vyšší

Velikost: 6,2 MB

Přesunutí na SD kartu (App2SD): ne

Cena: zdarma

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here