Humble Indie Bundle for Android 3 – zaplaťte co chcete a užijte si dokonalé Indie hry

12

Praotec všech balíčku indie her s nálepkou ‚zaplaťte, co chcete‘, Humble Indie Bundle je po trochu delší přestávce zase zpátky. A to navíc ne v obyčejné, ale pro nás androiďáky daleko oblíbenější Android edici.

Stejně jako v předchozích dvou Bundlech je standardně dostupný balík čtveřice her za který můžete zaplatit doslova, co chcete od $0.1 po desítky tisíc. V případě že ale zaplatíte více než je aktuální průměr, v době psaní článku $6.07 (cca 110 korun), tak dostanete navíc pátou hru jako bonus.

Každá hra je navíc nabízena jak ve verzi pro Android, tak i Linux, MacOSX a Windows, již tradičně nechybí ani aktivační čísla pro získání steam verzí a kompletní soundtracky v té nejlepší kvalitě.

Základní hry:

 • Bit.Trip Beat – šíleně rychlá a opravdu dobrý postřeh vyžadující variace na pong s dokonalou hudbou a ještě dokonalejší retro grafikou
 • Fieldrunners – jedna z nejoblíbenějších tower defence her na celém širém světě
 • SpaceChem – poměrně netradiční logická hra s chemickými prvky (o 300% zábavnější než reálná chemie)
 • Uplink – zajímavý mix adventury a logické hry zabalený do cyberpunkové a částečně textové hry (pouze na tablety)

Bonus při zaplacení více než průměru

 • Spirits – oddechová logická hříčka s příjemnou grafikou a dokonale relaxační hudbou

Ať už warezíte nebo ne, jestli tohle ukradnete, tak nechť Vám upadnou obě ruce. Páč nic jiného si v takovém případě nezasloužíte.

12 KOMENTÁŘE

  • Aktuálně pracujeme na přesunu na nový server, takže se čas od času vyzkytnou drobné potíže.
   Migrace by měla být dokončena příští týden, spolu s tím plánujeme přeházení hlavní stránky (míň blbostí, víc obsahu (jestli teda projde moje vize 🙂 )).

   //Nicméně mně kategorie fungují bezproblémů.

   • OK OK. Ale u mě se kategorie opět zasekly na začátku srpna. Na Home jsou jako poslední články u Aplikací Pinterest, v kategorii Aplikace Top 10 – 31.týden. Hry: Humble Bundle / COD: Black Ops Zombies.

     • Divné, vím, že ve Firefoxu dříve cachování blblo a stránky se neaktualizovali. Nicméně pak se to opravilo a od té doby mi [a skoro všem ostatním] jede bezproblémů.

      Sám Firefox 14.0.1 používám a všude mám aktualizovaný obsah, stejně tak, když otevřu stránky v Chrome.

      Nicméně, rozhodně to předám dál a pokusíme se to vyřešit. Z neděle na pondělí dojde k migraci většiny stránek na nový server, takže to zkuste pak. Mohlo by se to spravit. Pokud ne, tak dejte vědět.

     • Tak jsem pár dnů počkal a žádná změna. Kategorie opět zamrzly na starších článcích. Aplikace – Pinterest, Hry – Humble Indie Bundle, Tablety – Acer Iconia, Telefony – aktualizace Xperie P. Vyzkoušeno na dvou prohlížečích a i v mobilu, kde jsem předtím stránky neotevíral, stejný problém.

     • Vskutku divné, nicméně zatím nedošlo k migraci, takže je možné, že se to to ještě vyřeší až k ní (konečně) dojde.
      Až k ní dojde, tak dám vědět. Do té doby se omlouvám, ale asi s tím nemůžeme moc nic dělat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here