GTA: San Andreas je již v Google play

4

Rockstar Games vypustilo svou dosud nejpropracovanější hru pro mobilní zařízení, která se může pochlubit nejen obrovským otevřeným světem, jenž zahrnuje celý stát San Andreas včetně jeho tří hlavních velkoměst Los Santos, San Fierro a Las Venturas, ale i vylepšenou grafikou a více než 70 hodinami herní doby. Po týdenní exkluzivitě pro iOS platformu si nyní můžeme hru zahrát i na naších Androidích tabletech a smartphonech.

Před samotnou isntalaci hru si promažte paměťovou kartu budete potřebovat minimálně 2,4 GB volného místa. Bohužel vývojáři neuvedli seznam podporovaných zařízení, lze však předpokládat, že hra poběží pouze na high-end telefonech s dostatečným výpočetním výkonem. Vývojáři doporučují restartovat zařízení po stáhnutí hry.

POZOR: podle prvních reakcí uživatelů, hra nejde spustit na některých zařízeních, doporučujeme s koupi vyčkat na aktualizaci, která tento neduh vyřeší. Chyba byla potvrzena celosvětově, věříme že se co nejdříve odstraní a všichni se budeme moci pustit do hraní. 

Příběh hry se odehrává ve velkoměstě Los Santos ve státě San Andreas . Městě, které se doslova rozpadá pod rukama kvůli válkám gangů, drogám a všudypřítomné korupci. Kde filmaři a milionáři dělají vše pro to, aby se drželi z cesty dealerům a gangsterům. Nyní se píše počátek 90. let. Carl se vrací domů. Jeho matku zavraždili, rodina se mu rozpadla a všichni přátelé z dětství se řítí plnou rychlostí do záhuby.

Ihned po návratu do rodné čtvrti jej pár podplacených policajtů obviní z vraždy. CJ se musí vydat na cestu, která jej provede celým státem San Andreas, protože jen tak bude moci zachránit svou rodinu a ujmout se vlády nad ulicemi.

San Andreas San Andreas1 San Andreas2

Hlavní rysy hry Grand Theft Auto: San Andreas:
• Remasterovaná grafika ve vysokém rozlišení s vylepšeným osvětlením, obohacenou paletou barev a detailnějšími modely postav
• Podpora ukládání docloudu, díky kterému mohou členové klubu Rockstar Social Club hrát na všech svých zařízeních
• Ovládání dvojicí analogových páček zajišťuje plnou kontrolu nad kamerou i pohybem postavy
• Tři různá schémata ovládání, možnost úpravy ovládacích prvků a kontextové nastavení pro zobrazování tlačítek jen tehdy, kdy je potřebujete
• Kompatibilita s bezdrátovými herními ovladači MoGa a vybranými gamepady připojovanými přes Bluetooth nebo USB
• Integrované dotykové efekty Immersion
• Uzpůsobte vizuální zážitek ze hry svým požadavkům prostřednictvím možnosti úprav grafických nastavení


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4 KOMENTÁŘE

  1. Hra už spustit jde (byl vydán Patch). Na nexus 7 (2013) funguje vše skvěle, jen mě překvapuje, že se hra na nejvyšší detaily dost zasekává. Ale to bude zatím ne úplně dořešenou optimalizací. Na střední detaily běží úplně v pohodě. Osobně doporučuji použít USB/BT Joyistick Center GOLD a připojit gamepad. Pak je i ovladatelnost na jedničku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here