CD Projekt vyvíjí hru pro chytré telefony a tablety. Dočkáme se mobilní verze Zaklínače?

0

Polští vývojáři ze studia CD Projekt konečně potvrdili, že pracují na tvorbě mobilní hry ze své stáje. Ta by měla světlo světa spatřit již v tomto roce a podle dosavadních informací bychom se měli dočkat multiplatformní mobilní hry. Ta má být postavená na unikátních schopnostech chytrých telefonů a tabletů.

CD Projekt

Pokud se podíváte na obrázek výše, začnete spekulovat o tom, že se hra vyvíjí v prostředí Zaklínače či chystaného Cyberpunk 2077. Takto totiž spekulují i média po celém světě. Ve své zprávě CD Projekt také uvedl, že se vývojem mobilní hry dostává do zcela nové oblasti hratelnosti a obchodního modelu.

Spekulace nabírají na obrátkách a na polském zahraničním portále Eurogamer si myslí, že se dočkáme mobilní hry Zaklínače, která bude v podobě deskové hry. Něco takového by svým způsobem nemuselo být vůbec špatné, nicméně jistě i vy očekáváte od CD Projektu něco víc. Ten chce vstupem na mobilní trh se svým herním titulem zvýšit příjmy, jelikož v loni inkasoval téměř 47 miliónů dolarů. Možná to vám zdá jako příjemná suma, jenže se jednalo o 13% pokles oproti roku 2012 a poloviční výdělek v porovnání s rokem 2011, ve kterém byl vydán druhý díl Zaklínače. Níže se můžete podívat na trailer pro Zaklínače 3.

Zdroj: Eurogamer Poland a Eurogamer UK

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here