Bubble Buster

5

Dnes se zase podíváme na jednu z klasik, konkrétně na Bubble Buster. Osobně ji musím opravdu vynachválit, snad u žádné hry jsem nestrávil tolik času, i když nevím, zda to musí být nutně výhoda ;).

Principem hry je zničit všechny různobarevné kuličky na herním poli. To je prováděno jednoduše, stačí pomocí kanonu střelit kuličku mezi jiné dvě nebo více stejné barvy, což způsobí jejich zmizení. V děle se Vám barvy náhodně střídají a Vy musíte taktizovat, aby se herní pole úplně nezaplnilo. To začne být poměrně problém, protože se každých pár výstřelů zmenší o jednu řadu, a pokud je v dané řadě nějaké kulička, prohráváte.

Bubble buster - výběr levelů Bubble buster - takhle se to hraje

Levelů je ve hře přibližně 200, což Vám vystačí na zatraceně dlouhou dobu, a kdyby Vám to náhodou nestačilo, je zde možnost stažení použití editoru vlastních úrovní.

App2SD: Ano
Podporované verze androida: 1,5+
Velikost: 911 kB

QR kód Bubble Buster
Zdarma

5 KOMENTÁŘE

  1. proboha..tak to je další primitivní hra….možná klasika, ale já mám radši hry s dějem… a ne takovýhle zbytečnosti..ale pro jsme odlišní… proto se každému líbí něco jiného 😀

  2. Přítelkyně tohle kdysi měla jako Java aplikaci na svém telefonu a hrála to jednoduše pořád, takže asi dobrá hra 🙂

  3. Já tyhle jednoduchý hry miluju, teda na mobilu. Když se jedná o PC, tam mám zase raději těžce komplexní hry (BG, Fallout, etc.)

  4. je to klasická hra, ale nepovedala by som, že je primitívna. niekedy sú jednoduché hry lepšie, ako zložitejšie 😛

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here