Big Win Hockey – netradiční hokejová hra pro Android

0

Hokejové mistrovství světa je sice za námi, to ale neznamená, že si pravou sportovní atmosféru nemůžete připomenout na svém Androidu. Vývojáři z Hothead Games vydali novou hru Big Win Hockey, ve které se stanete manažerem hokejového týmu.

 
 

Nejzajímavější je ale samotný princip hry, který vám umožní zavzpomínat na časy minulé, kdy bylo oblíbené sbírání hokejových kartiček. Ano, v Big Win Hockey nakupujete balíčky herních kartiček, které obsahují například hráče, herní bonusy, dresy a vylepšení pro hráče. K dispozici je několik kategorií balíčků, které se od sebe neliší jen cenou, ale také kvalitou karet.

Se svým týmem se můžete zúčastňovat online zápasů s ostatními hráči z celého světa. Po náhodném zvolení vašeho soupeře si můžete vybrat, zda chcete sledovat simulaci zápasu nebo chcete zobrazit jeho konečný výsledek. Za odehrané zápasy samozřejmě získáváte peníze na nákup balíčků kartiček a také fanoušky, kteří vám pomohou s vylepšováním vašeho týmu.

Big Win Hockey je ke stažení zdarma z Google Play Store, ale i v této hře budete mít výhodu, když vývojářům zaplatíte za nákup potřebné virtuální měny.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


http://www.youtube.com/watch?v=LupqmVETGeU

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here