Jolicloud: Jen další sociální agregátor?

3
Jolicloud pro Android

Jolicloud dnes uvolnil svou aplikaci pro Android. Po několika měsících jsme se tak, samozřejmě až po verzi pro iOS, dočkali tohoto agregátoru i na telefonech této platformy. Jolicloud se přenáší z původní webové verze (Jolicloud Me) na Android. Chce se tak stát sítí ultimátní a nejen (na rozdíl od Googlu či Microsoftu) vytvořit síť novou.

Spojením všech vašich stávajících sítí do jediné se tak nerušeně můžete věnovat obsahu od těch „správných“ lidí z Facebooku, Twitteru, Instagramu, Tumblru, Flickru a Picasy.

Webové rozhraní Jolicloud Me
Otázkou zůstává, zda Android potřebuje další multiplatformní agregátor sociálních sítí. Ve hře totiž zůstává též nedávno spuštěný, ač stále v beta verzi, Flipboard nebo oblíbený, graficky originální Pulse. Oba totiž propojení se sociálními síťemi také nabízejí. Z druhé strany riskujete, že propojení všech sítí do jedné sebou přinese i určitá bezpečnostní rizika.

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 • Petr Vanicek

  Tak tohle je naprosto zmatený „článek“!

  Autor si plete Jolicloud Me(agregace a třídění obsahu sociálních sítí) a Joli OS (dříve nazývaný Jolicloud, zde se jedná o linuxovou distribuci).

  Prostřední screenshot patří Joli OS, a z neznalosti autora usuzuji, z jeho webové verze.

  Jolicloud Me je stručně řečeno nově vyvíjený prostředek umožňující.
  1) Agregaci zdrojů (sociální sítě ale i služby)
  2) Filtrace dle typu obsahu
  3) Třídění obsahu z různých sociálních sítí nebo služeb do tématických složek pro budoucí přehlednost.
  4) Sdílení takto utříděného obsahu

 • Petr Vanicek

  Autore, stále špatně! 🙂

 • Petr K.

  Omlouvám se za chybu a děkuji za upozornění, už je tomu pár let, co jsem Joli OS v prvních verzích instaloval na starý počítač, neuvědomil jsem si separaci těchto dvou služeb. „Článek“ jsem opravil. 
  Ed.2: Už by to mělo být v pořádku,