Jak využít Android na dovolené?

0

Chcete si pronajmout chalupu v horách, kudy zrovna procházíte nebo se Vám tak zalíbilo na dovolené u jezera, že si zde chcete koupit nějakou chaloupku na slunné víkendy? V obou případech není nic jednoduššího než vytáhnout z kapsy Váš Android a spustit aplikaci Reality.CZ.

Aniž byste museli cokoliv nastavovat, ihned po spuštění uvidíte dostupnou nabídku nemovitostí ve Vašem okolí. Aplikace využívá data z portálu www.reality.cz, tudíž máte k dispozici rozsáhlou databázi nabídek většiny realitních kanceláří v ČR. Pokud Vás nějaká nemovitost zaujme, můžete si zobrazit její detailní informace. Kromě ceny, popisu, specifikací či fotogalerie můžete přímo z aplikace kontaktovat makléře, který nemovitost nabízí. Takže když se opalujete u jezera a máte vyhlídnutou onu chaloupku, z pohodlí lehátka si můžete domluvit osobní prohlídku ještě během dovolené.

Aplikace toho ale nabízí mnohem víc. V sekci Hledat můžete zadat konkrétní požadavky na nemovitost jako je lokalita, cena a typ a nastavit si formu výpisu. Díky intuitivnímu ovládání bude nastavení parametrů hračka a Vy si můžete v klidu procházet nabídky.

Pokud si zpětně vzpomenete, že jste narazili na zajímavou nemovitost, ale už nevíte, jaká to byla, není nic jednoduššího, než přepnout do sekce Historie a podívat se na výpis naposledy zobrazených nemovitostí nebo filtrů hledání.

V případě ale, že se na dovolenou nechystáte, tak nezoufejte – můžete aplikaci využít standardním způsobem ve Vašem městě. Např. při cestě autobusem do práce můžete sledovat nabízené nemovitosti okolo Vás. Hledání nemovitostí ke koupi nebo pronájmu nebylo nikdy snazší.

qr reality.cz
Zdarma