Nejzajímavější placené aplikace ZDARMA a legálně z GetJar Gold – 1.díl

26

GetJar je alternativní obchod s aplikacemi, který vám nabízí tisíce aplikací a her nejen pro operační systém Android. Ve speciální nabídce GeJar Gold můžete navíc stahovat zdarma aplikace, které jsou v Google Play uvedeny jako placené. Skutečně široká nabídka je navíc často doplňována o další aplikace.

V následujícím článku bychom vám chtěli přinést přehled nejzajímavějších aplikací a her, které jsou v současné době zdarma ke stažení v GetJar Gold.

Jak stahovat?

Ještě než si představíme některé z aplikací, podíváme se krátce, jak stahovat z portálu GetJar. Speciální nabídku aplikací naleznete na m.getjar.com/gold. Není nutná žádná registrace, před prvním stažením budete pouze vyzvání ke stažení aplikace GetJar. Po její instalaci si můžete procházet seznam nabízených aplikací a stahovat dle libosti. Pokud je dostupná aktualizace pro nějakou z vámi stažených aplikací, budete na tuto skutečnost upozorněni.

Beautiful Widgets

 

Beautiful Widgets je oblíbená sada widgetů s hodinami, počasím a dalšími užitečnými vlastnostmi. Pokud se vám nelibí některý z obrovského množství nabízených widgetů, můžete si pomocí webového rozhraní vytvořit svůj vlastní.

TuneIn Radio Pro

 

TuneIn Radio je populární aplikace, která umožňuje poslouchat více než 50 000 rozhlasových stanic a podcastů z celého světa. V nabídce najdete také velké množství českých a slovenských rádií. Mezi nejnovější funkce patří Car Mode, který usnadňuje používání aplikace v autě. TuneIn Radio Pro nabízí ve srovnání s běžnou verzí možnost nahrávání, pozastavení nebo přetočení poslouchaných rádií a podcastů.

Smart Office 2

 

Smart Office 2 je aplikace, která umožňuje prohlížet, vytvářet, editovat, tisknout a sdílet dokumenty přímo na všem telefonu či tabletu. Kancelářský balík podporuje PDF i většinu textových dokumentů, tabulek a prezentací vytvořených v programu Microsoft Office. Funkcí, které aplikace Smart Office 2 nabízí, je opravdu nespočet. Nesmíme zapomenout dodat, že uživatelské rozhraní je lokalizováno také do češtiny a slovenštiny.

Splashtop Remote Desktop

 

Splashtop Remote Desktop je aplikace, která vám ve spolupráci se stejnojmenným desktopovým programem umožňuje ovládat váš počítač z displeje mobilního telefonu nebo tabletu. Podporuje operační systémy Windows XP/Vista/7 i Mac OS X 10.6 a vyšší. Splashtop Remote Desktop v současné době pracuje přes místní Wi-Fi síť, v budoucnu by měla přibýt i podpora správy počítače přes internet.

Paper Camera

 

Oblíbená aplikace, která umožňuje pomocí velkého množství nejrůznějších filtrů upravit vaše fotografie a videa téměř k nepoznání. Už z názvu je jasné, že Paper Camera se zabývá filtry, které vytvářejí iluzi, že nejde o fotografii, ale ručně nakreslený obraz. Tomuto pojetí odpovídá i zajímavě stylizované uživatelské rozhraní aplikace.

Alarm Clock Extreme

 

Alarm Clock Extreme je jedním z nejoblíbenějších budíků pro operační systém Android. Ve srovnání s běžným budíkem, který je předinstalovaný v telefonu, nabízí Alarm Clock Extreme mnoho funkcí navíc, například: buzení hudbou, buzení náhodnou písní, pozvolně se zvyšující hlasitost buzení, vypnutí vyřešením matematického výpočtu, vypnutí zatřesením, buzení po krátkém zdřímnutí s odpočítáváním času, automaticky opakované buzení, automatické vypnutí, widget na plochu a mnoho dalších. Verze zdarma, která je nabízena v GetJar Gold, se od běžné bezplatné verze z Google Play Store liší absencí jakýchkoliv reklam.

Guerrilla Bob

 

Guerrilla Bob je velmi oblíbená střílečka s úžasným grafickým zpracováním a bohatými zvukovými efekty. Vybaven širokým arzenálem zbraní a smyslem pro humor se vydáte proti nebezpečným nepřátelům. Guerrilla Bob nabízí široké množství herních režimů včetně online multiplayeru.

Age of Zombies

 

Age of Zombies je akční střílečka od Halfbrick Studios, tvůrců populární hry Fruit Ninja. Jako Barry Steakfries se vydáte zpátky v čase, abyste zachránili svět od nebezpečných zombie.

GRave Defense HD

 

GRave Defense HD je „tower defense“ strategie s dobrým grafickým zpracováním a propracovaným příběhem. Postapokalyptický svět zničený nukleární válkou je plný zombie, kteří touží po lidském mase. Pomocí dobře postavených obraných věží musíte nepřátelům zabránit v útoku. Hra obsahuje přes dvacet úrovní, ve kterých se na nejrůznějších místech setkáte s mnoha druhy nepřátel.

26 KOMENTÁŘE

 1. No, zadarmo sice jsou, ale jen ty stažené z GetJar. Po instalaci například Android Agenda Widgetu jsem si ji dal vyhledat na Play Store, dokonce mi to nabízelo novější verzi, ale abych mohl provést update, tak už to chtělo zaplatit. Takže je to sice zadarmo, ale bez možnosti aktualizací.

   • no to enni uplne pravda, jelikoz konkretne u teto aplikace nejak updaty
    neresi. proste jak to vydaji, tak to je, pritom na Google Play jiz uz je
    novejsi verze. Prestoze ji tedy clovek stahne z Getjaru znova, je porad
    zastarala. Tudiz je davaj neaktualizovany. jinak GetJar je i pro ČR
    legalni, oproti treba Amazonu…

    • Záleží asi na konkrétním vývojáři. U některých aplikací vám GetJar nabídne aktualizaci (upozornění v notifikační liště).

     Samozřejmě takto stažené aplikace nelze aktualizovat přes Google Play, protože GetJar a Google spolu v tomto ohledu nespolupracují. Je to z důvodu, že každý by si pak mohl nelegálně odkudkoliv stáhnout APK nějaké aplikace a ještě si ji zadarmo aktualizovat….

     • pokud se pamatuju, tak ty aktualizace prave souvisi s „novou“ verzi GetJaru, jez byla kdysi oznamena, zatim jsem vsak na ni nenarazil a o updaty jsem nikdy nezavadil a to mam nekolik aplikaci od tamat

 2. Může mi někdo vysvětlit proč to mají zadarmo? Párkrát sem se s tím setkal, ale nikdy jsem tam nic nestahoval… A tak by mě zajímalo, jestli to má vůbec smysl…a zda tam nejsou háčky jako tu již píše Pavel.

   • Kromě omezení v určitých zemích je Play omezen i nějak jinak? Samozřejmě nejsem vývojář, takže nevím jaké podmínky má Google…ale i tak mě to zajímá. Takže možná inspirace na pár odstavců v díle 2 😉

    • Play je rozhodně omezen provizí pro Google. Když si uživatel koupí aplikaci, tak vývojář nedostane celou částku… když nebudu brát v úvahu co si strhnou banky za převod, tak Google si z celkové částky bere asi 5% . GetJar si může získat vývojáře snadno už tím, že si vezme menší procento. Případně existují i další možnosti financování, jako třeba jednou částkou bez ohledu na počet prodaných aplikací … . Jak to GetJar dělá ve skutečnosti nevím, ale možnosti tu jsou.

 3.  Taky by mě zajímalo více o GetJaru, protože u Play si uživatelé zvykli na určitý standard, jako třeba, že jednou zakoupená aplikace je zakoupená navždy (bez ohledu na to, za jakou cenu ji člověk koupil), nebo, že když, je teď aplikace zdarma, tak placená už v budoucnu být nemůže (což se obchází vytvořením další téměř stejné aplikace). Mám u GetJaru podobné jistory?

 4. je to nějaký divný, mám HTC Dezire Z a chtěl jsem si zkusit stáhnout aplikaci. Ale už u druhé mi to píše, že není kompatibilní s mým přístrojem a nestáhne jí…zatímco na google play to kompatibilní je. Zajímavý je, že třeba  GRave už jsem nainstalovaný měl, ovšem podle GetJaru to neni možné 🙂

 5. je to pěkný ojeb,každá aplikace mi píše,že je nekompatibilní  s mým telefonem SGS2 .Přitom některé z nich mám nainstalované…..

 6. Aj mne to píše, že to nie je kompatibilné s SGS plus. A keď to sťahujem cez mobil, tak ma to prepne do GooglePlay.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here