Aplikace dynamické klávesnice automaticky napovídá potřebné klávesy

5

Aplikace Dynamic Keyboard, neboli Dynamická klávesnice, patří mezi aktuální novinky. Její funkcí je predikce slov, kdy automaticky mění velikost tlačítek. Podle použitých písmenek rozeznává pravděpodobnost těch, které budete potřebovat k dokončení daného slova.

Vzhledem k tomu je pak psaní jednodušší a rychlejší. K dispozici je jak bezplatná verze, tak i placená. Součástí je sada témat a několik podporovaných jazyků. Mezi nimi nalezneme němčinu, angličtinu v několika světových verzích, italštinu, francouzštinu apod. Bohužel český jazyk prozatím chybí, ačkoliv ten slovenský je zastoupen.

Placená verze Pro Edition přidává možnost uživatelského přizpůsobení, funkci několika jazyků zapnutých ve stejnou dobu a HD písmo. Zakoupit si ji můžete již za 19,5 Kč.

Zdroj: AndroidPolice
 
 • theolli70

  Nechápu proč tu anoncujete něco, co je bez češtiny.

  • Tomáš Heřman

   prosím tě 🙂

  • Jan Perlík

   Jelikož obsahuje slovenštinu a někteří čtenáři pochází ze Slovenské republiky, nebo žijí u nás. Druhým důvodem je, že čeština se jistě brzy objeví. 🙂

 • Zima

  No ono psát na Český web o aplikaci, která neumí CZ, je celkem blbost.. Nic proti kolegům ze zahraničí, ale CZ je CZ a zvlášť u klávesnic… Anglické weby taky nepíší o českých aplikacích.

 • Radek

  Zastal bych se autorů, protože pokud by měli psát pouze o aplikacích v češtině, nebo zařízeních, které jsou dostupné pouze v ČR, ochudili bychom se o velký zdroj informací. Copak chcete, abyste se nedozvěděli o např. mobilním telefonu, který je představen někde na veletrhu? Nebo zajímavém programu, který není přeložen do češtiny? A prosím nepište, že to je něco jiného, protože není.