Samsung odhalí nový GALAXY telefon 3. května v Londýně

2

Po měsících dohadů a spekulací Samsung oficiálně oznámil, že se světu odhalí další Galaxy telefon v Londýně 3. května s níže uvedenou pozvánkou se slovy „come and meet the next Galaxy“ (přijďte a setkejte se s novým Galaxy).

Pravděpodobně se bude jednat o Samsung Galaxy S III. Na obrázku není zobrazen žádný obrys telefonu, avšak kapičky modré a bílé mohou naznačovat, z čeho bude nový telefon vyroben.

Již dříve se spekulovalo o keramickém krytu a v tomto případě by mohla nastat varianta černého, popřípadě bílého telefonu (což nejspíš nastane) spojením modrých prvků systému (Android 4) a kapičky dále symbolizují určitou lesklost, a broušený materiál.

Nechme se však překvapit, 3. květen tu bude za chvíli. Myslíte si, že zde Samsung představí novou vlajkovou loď? Těšíte se?

Co se týče ohledně dříve uvedených spekulací, nový telefon by měl mít displej velký 4,8 palce s full HD rozlišením. Telefon by měl disponovat novým Android 4.0 Ice Cream Sandwich a také se předpokládá s interní pamětí 32 GB.

Zdroj: engadget.com

  • Vodopadek

    uz aby to bylo :_) tesim se moc..

  • Kalimann

    Na S3D se těším jak děcko na bombón