HTC One M9 přijde v březnu a opět s UltraPixely

1

Tchajwanské HTC v loňském roce konečně zažilo komerční úspěch a vlajková loď HTC One M8 krom několika cen napříč veletrhy si také získala srdce nejednoho zákazníka. Pro klid akcionářů by však vedení na svůj loňský úspěch s high-endovou vlajkovou lodí rádo navázalo. Dnes se na internetu objevily další informace o chystaném modelu One M9, který by se měl dostat na trh už v březnu.

HTC One M8-4

Informaci přinesl americký internetový magazín Bloomberg, podle nějž se máme opět nač těšit. Hovoří se o osmijádrovém procesoru Qualcomm Snapdragon 810 a podpoře Dolby 5.1 audia. HTC si u svých vlajkových modelů vždy zakládalo na dobrých audio schopnostech a ani v roce 2015 by neměly chybět přední stereoreproduktory.

HTC One M8

Nezmizí ani kontroverzní UltraPixely. Ty se však ze zadní strany přemístí nad displej do přední čočky. Díky tomu bude možné pořizovat stále populární selfie i za horších světelných podmínek, otázkou zůstává jen rozlišení. Jako hlavní fotoaparát bude nově použit 20 MPx snímač a díky výkonnému čipsetu by neměla chybět ani podpora záznamu 4K videa. Oficiální odhalení je údajně naplánováno na první březnový týden v rámci barcelonského veletrhu MWC.

 

Zdroj: theverge

1 komentář

  1. Nadpisu clanku jsem se lekl, ultrapixely jsou asi to jedine, co bych vytkl me M8. Pokud bude 20 mpx fotak kvalitni, pak mi upx fotak vepredu nebude vadit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here