HTC Butterfly 3 přijde s 2K displejem v druhé polovině roku

0

Světový mobilní kongres 2015, který se opět uskuteční v Barceloně, se blíží každým dnem. V jeho rámci se podle dostupných informací dočkáme nových vlajkových lodí od Samsungu i tchajwanského HTC. Nové spekulace však naznačují, že další generace HTC One nebude vlajkovou lodí pro celý nadcházející rok.

HTC-One-M9-BoomSound-concept

V druhé polovině roku jej údajně vystřídá nový model Butterfly 3, jež nabídne 5,2 palcový displej a 2K rozlišení. HTC One M9 přitom přijde „jen“ s FullHD rozlišením. Tím disponovaly i předchozí generace a je trochu s podivem, že HTC nechce upgradovat na 2K i zde. Navíc vezmeme-li v potaz, že třeba LG s podobným modelem přišlo již v minulém roce.

HTC One M8-2

Dále se hovoří o novém tabletu z dílen tchajwanského výrobce. S tím přišel i v předchozím roce, k nám se však Nexus 9 bohužel nedostal a zatím stále chybí jákekoliv náznaky o jeho eventuální dostupnosti. Bližší informace o obou chystaných zařízení se dozvíme až s postupem času, je však zřejmé, že HTC pomalu mění svůj zavedený prodejní model, se kterým začal před zhruba dvěma lety.

Zdroj: phonearena, softpedia

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here