CyanogenMod: CM9 Relase Candidate verze pro několik zařízení

5

Všichni uživatelé Cyanogenu se dočkali. Vývojáři totiž začali vydávat první verze Relase Candidate (verze, která je podobná té konečné).  Tím Cyanogen team dal gesto, že CM9 je již pro některá zařízení plně optimalizován a nyní pouze čekají na nahlášené chyby uživatelů, aby je mohli do vydání „stable verze“ odstranit.

Již včera začali vývojáři umisťovat první balíčky pro telefony na své stránky – většinou se jednalo o high-end telefony, mezi kterými nechyběl ani Galaxy Nexus (GSM), Nexus S či jiné. Dnes se telefony opět rozrostly o dalších pár zařízení a balíčky se začínají tedy pomalu dělat i na slabší zařízení. V seznamu tedy již nechybí ani Transformer Pad, Sony Xperia mini Pro či jiné.

Dle uživatelů je RC1 velice stabilní a bez větších záseků a chyb. Není tedy nad čím váhat – zazálohujte vaši starou ROM a přejděte na nový CM9 RC1

CyanogenMod (pouze RC verze) – ZDE

 

Zdroj: CyanogenBlog

 • Lubos Strachota

  Bomba, uz sosam pro SGS2.

  • Velekrt

   Když tak se potom podělte o dojmy z této RC verze ROM.. Přeji pěkné testování 🙂

 • Dobrý den, v seznamu podporovaných zařízení je také SE xperia neo,myslíte že by šel použít také na xperia neo v ? dle mého mají jen rozdílné rozlišení fotoaparátu.

  • tak jsem na to uz prisel. jedna se o verzi haida,ta by mněla být pro neo v