Zlevněné aplikace: Velikonoční výprodej je v plném proudu

0

Maps With Me World Offline Map

Offline mapy všech zemí celého světa. Cestuj s jistotou a bez váhání: mapy pracují spolehlivě kdekoliv a kdykoliv! Stačí si dané mapy stáhnout pro pozdější práci bez datového připojení. Offline verze plnohodnotně podporuje vyhledávání, sdílení polohy pomoci SMS či emailu, GPS a kompas.

4.99 ->$ 3.49

Maps With Me2 Maps With Me1 Maps With Me


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Rummikub

Elektronická verze jedné z nejoblíbenějších světových rodinných her.

Pravidla hry:  Hra obsahuje 2×52 destiček s čísly od 1 do 13 a 4 destičky se sluníčkem (žolík), pro každého hráče pak jeden stojánek.

Každý hráč dostane určitý počet destiček, které si srovná na stojánku. Hráč, který je na tahu si dobírá jednu a může vyložit, či rozšířit povolenou kombinaci nejméně tří destiček (postupka jedné barvy nebo jedna hodnota v nestejných barvách). Přitom lze doplňovat a využívat i vyložené destičky a rozdělovat dlouhé postupky. Ten, který se jako první zbaví všech svých destiček, vyhrál.

4.99 ->$ 3.49


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Tiny Planet FX Pro

Pokud jste si oblíbili 360 stupňové fotografie bude se Vám aplikace Tiny Planet FX Pro líbit. Ta dokáže fotografie přetvořit do unikátního stereografického pohledu,  jenž připomíná malou planetu. Na Vás je již jak bude výsledný obraz vypadat, máte možnost ovlivnit přiblížení, rotaci, zeměpisnou šířku a délku.

4.99 ->$ 3.49

Tiny Planet FX Pro14 Tiny Planet FX Pro15 Tiny Planet FX Pro5


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

DSLR Camera Pro

Aplikace pro obsluhu fotoaparátu s profesionálními funkcemi. Autoři této aplikace se inspirovali funkcemi z digitálních zrcadlovek Canon, Nikon a Panasonic ty neváhali implementovat do jedné aplikace.

V rámci aplikace máte možnost nastavit stejné parametry fotografie, tak jak je znáte z prostředí zrcadlovky. Ne všechny funkce jsou k dispozici u každého smarthonu či tabletu, vždy to záleží na hardwaru daného přístroje zdali zvládne danou funkci plnohodnotně obsloužit.

Funkce aplikace: dvoupolohové tlačítko spouště ( přimáčknutím zaostříte, puštěním uděláte fotku), živý histogram, nastavení expozici, podpora geotaggingu, nastavení blesku, nastavení režimu měření světla, režim autofokus, vyvážení bílé, ISO, přednastavené profily scén, mřížky.

4.99 ->$ 3.49

DSLR Camera Pro DSLR Camera Pro1 DSLR Camera Pro2

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku všech aktuálně zlevněných aplikací pro Android
najdete na www.zlevneneaplikace.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here