Aprílové zlevněné aplikace

0

Colin McRae Rally

Závodní hra z prostředí klasické rally dorazila na Android. V rámci Colin McRae Rally se stanete jedním ze závodníků, jenž absolvuje více než 130 závodních kilometrů napříč celým světem.

Spolujezdce a zároveň navigátora Vám bude dělat Nicky Gristem, který Vás vždy včas upozorní na nebezpečí, jenž se skrývá na trati. Stačí si jen vybrat ze závodních speciálů (Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer Evolution VI, Lancia Stratos, Ford Focus) a pustit se do závodění. Hra si Vás jistě získá svým grafickým zpracováním.

4.99 ->$ 1.99

Colin McRae Rally2 Colin McRae Rally1 Colin McRae Rally

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Riptide GP

Riptide je závodní hra, která Vás dostane svou grafikou a akcí. Čeká na Vás totiž spousta závodů na vodních skútrech, a to ve 3 herních režimech: Race, Hot Lap, a Mistrovství.

1.99 ->$ 0.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Riptide GP2

Úspěšné pokračování závodů vodních skútrů přináší vylepšenou hratelnost, multiplayer, fyziku a v neposlední řadě zbrusu novou vylepšenou grafiku. V rámci hry se můžete v modu kariéry pustit do úpravy vodního skútru a ten si předělat k obrazu svému. V rámci závodů můžete v rámci multiplayeru (Google Play Sevices) soupeřům předvést jeden z 25 triků.

2.99 ->$ 1.99

 Riptide GP2_1 Riptide GP2_4 Riptide GP2_5


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Paper Camera

Tato aplikace dokáže dát vaším fotografiím novu podobu ty pak vypadají jakoby vznikly kresbou tužkou, či jiným nástrojem. Nabízí celkem 12 filtrů, u kterých je možné ručně upravit kontrast, jas a linky. Úpravy je možné dělat na již pořízených fotografiích, nebo si můžete přes aplikaci fotografii s aplikovaným filtrem pořídit. Jedinou nevýhodou je snížení rozlišení pořízené fotky, které je poměrně znatelné.

1.99 ->$ 0.99

Paper Camera6 Paper Camera5 Paper Camera3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku zlevněných aplikací pro Android
najdete na www.zlevneneaplikace.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here