Aktuálně zlevněné aplikace – kancelářský balíček a nejlepší střílečka

4

Modern Combat 5: Blackout

Nádherná podívaná, kde se akce střídá s interakci. To co je Call of Duty pro hráče na PC, to je Modern Combat pro hráče na Androidech, vynikající FPS hra postavená na Havoc enginu. Tentokrát se jedná již o páté pokračování, jenž je grafikou opět o kus dále.

6,99US$ -> 3,99US$

www.youtube.com/watch?v=_jSPJWqQM90


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

OfficeSuite Pro 7

Kancelářský balík OfficeSuite Pro vám umožní prohlížet , vytvářet , upravovat, tisknout a sdílet Microsoft Word , Excel a PowerPoint soubory na cestách . Můžete také otevírat přílohy a prohlížet si PDF soubory.

OfficeSuite Pro obsahuje prohlížeč souborů s integrací clodových služeb : Box , Dropbox , Google Drive, SkyDrive a SugarSync což Vám nabídne celou novou řadu možností , jak spravovat soubory a přílohy ve Vašem smartphonu či tabletu.

14,99US$ -> 0,99US$

www.youtube.com/watch?v=AZgj0L7M2D0


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Facetune

Aplikace sloužící pro úpravu fotek. Samotní tvůrci uvádějí, že je zábavný a výkonný selfie editor. Základní velmi užitečné funkce můžete znát i ze známého programu Photoshop od společnosti Adobe.

2,99US$ -> 0,98US$

www.youtube.com/watch?v=xOsHWBnhEkI


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Bridge Constructor Medieval

Staňte se konstruktérem a vybudujte nejrůznější mosty přes hluboká údolí, kanály či řeky. K dispozici máte nejrůznější materiál (dřevo, ocel, lana či betonové pilíře), je jen na Vás jak bude vysledný most vypadat. Jediným limitem je pro Vás rozpočet. Tento díl nese středověkou atmosféru.

1,99US$ -> 1,00US$

www.youtube.com/watch?v=RjfrhOSnU6Y


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku zlevněných aplikací pro Android
najdete na www.zlevneneaplikace.cz

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here