Aktuálně zlevněné aplikace – GTA série

0

Grand Theft Auto: San Andreas

Nejznámější a asi nejlepší díl z herní série GTA. Samozřejmě mluvím o dílů s názvem San Andreas, který musel hrát snad už každý, protože se jedná o jednu z nejlepších her na světě, dle mého názoru tedy. Je to pět let, co Carl Johnson uprchl tlaku života v Los Santos v San Andreas – městě, které se doslova rozpadá pod rukama kvůli válkám gangů, drogám a všudypřítomné korupci. Kde filmaři a milionáři dělají vše pro to, aby se drželi z cesty dealerům a gangsterům.

6,99€ -> 3,99€
www.youtube.com/watch?v=u_CbHrBbHNQ

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Grand Theft Auto: Vice City

Další port kvalitního herního nářezu od Rockstar Games. Rozlehlé Vice City se díky svým plážím i močálům, mrakodrapům i ghettům stalo jednou z nejrůznorodějších, nejpropracovanějších a nejživějších digitálních metropolí, jaké kdy spatřily světlo světa. Snoubí se v něm otevřenost herního světa s příběhem vystavěným kolem jedné hlavní postavy. Přijíždíte do města plného okázalosti i rozkladu a je jen na vás, jak se dopracujete k úspěchu.
4,99€ -> 2,99€
www.youtube.com/watch?v=Qsx6ZMfcPUs

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Grand Theft Auto III

První port známé herní série se zkratkou GTA na mobilní zařízení. Třetí díl přinesl jako první 3D grafiku, což byl obrovský posun. Tuto nostalgickou herní pecku si tak můžeme pohodlně zahrát na našem chytrém telefonu, či tabletu.

4,99€ -> 2,99€
www.youtube.com/watch?v=PtbUORusNvo

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here