Aktuálně zlevněné aplikace

0

 

NEED FOR SPEED™ Shift

Jistě není potřeba více představovat herní sérii Need For Speed. Stačí si vybrat jedno z 20 aut mezi, které mimo jiné patří i BMW M3 GT2, Lamborghini Gallardo, and Pagani Zonda a vyrazit na 18 tratí, které se nacházejí v Londýně, Chicagu a Tokiu. Ukažte své řidičské schopnosti na displeji svého smartphonu.

2.99 ->$ 0.99

 NEED FOR SPEED NEED FOR SPEED NEED FOR SPEED


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Equalizer Unlock Key

Zlepšete si svůj mobilní telefon, tablet či Google TV a pořiďte si prvotřídní equalizer aplikaci s widgetem na domácí obrazovku. Ekvalizér umožňuje nastavení různých úrovní zvukových efektů tak, že dostanete to nejlepší z Vašeho telefonu. Máte možnost použít předvolby založené na žánru nebo si sestavte své vlastní přednastavení.

$ 1.99 ->$ 0.99

Equalizer Unlock Key Equalizer Unlock Key Equalizer Unlock Key


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

eWeather HD, Radar HD, Alerts

eWeather HD je Android aplikace s nejrozšířenějšími informacemi o Vašem okolním prostředí. Budete mít tak přehled o aktuálním počasí, předpovědi z různých povětrnostních poskytovatelů, NOAA Weather Alerts, nejnovějších zemětřesení, radarech, geomagnetických bouří, ukazatelích tlaku, větru, Měsíci a Slunce, METARu.

$ 3.99 ->$ 1.99

eWeather HD, Radar HD, Alert eWeather HD, Radar HD, Alerts eWeather HD, Radar HD, Alerts


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Smart Office 2

Smart Office 2 je inteligentní kancelář, která Vám usnadňí vytváření, editaci, tisk a sdílení Microsoft Office dokumentů kdekoli na cestách. Aplikace podporuje sdílení na e-mail, PDF formát, Dropbox i Google Docs.

9.99 ->$ 0.99

Smart Office 2 Smart Office 2 Smart Office 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here