Aktuálně zlevněné aplikace

0

Smart Office 2

Smart Office 2 je inteligentní Office, který Vám usnadňuje vytváření, editaci, tisk a sdílení Microsoft Office a dalších dokumentů na cestách. Ještě snazší je prohledávání,  editaci a sdílení na e-mail v původním nebo PDF formátu a sdílení na Dropbox nebo Google Docs.

$ 9.99 ->$ 1.98

Smart Office 2 Smart Office 2 Smart Office 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Bag It!

Přiveďte Vaše potraviny k životu. Bag it! je zábavná logická hra o potravinách, kdy je Vašim úkolem je postupně setřídit potraviny od těžkých robustních  na dně až po nejlehčí křehké na vrcholu. Zdá se Vám to jednoduché? Tak si přijďte zahrát a začít nějakou tu legraci.

$ 1.99 ->$ 0.99

Bag It! Bag It! Bag It!


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Trainz Driver

Trainz Driver je nyní přizpůsoben i pro telefony.  Teď právě je ten pravý čas sbalit si pár koní, a to vše ve Vaší kapse, Trainz ovladač je prostě všude s Vámi kam se jen hnete. S novým uživatelským rozhraním, kontrol, mix reálných cest se tu najde něco pro každého řidiče Trainz.

$ 2.99 ->$ 0.99

Trainz Driver Trainz Driver Trainz Driver


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Sonic CD™

Sonic CD™ se snaží konečně skoncovat s hanebným režimem Dr. Eggman. Sonic musí využít sílu Little Planet cestování časem. Dr. Eggman je drží mimo budoucnost tím, že ničí své stroje v minulosti a snaží se obnovovat chybějící časové kameny.

$ 4.99 ->$ 2.99

Sonic CD Sonic CD Sonic CD


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Sonic 4 Episode II

Sonic 4 Saga pokračuje v Epizodě II s návratem fan-oblíbenými darebáky. Po událostech z Episode I, kdy se Metal Sonic vrátil k  impozantnímu spojenectví s Dr. Eggman. Chcete-li čelit tomuto novému zlu, bude se muset Sonic obrátit na starého přítele, aby mu pomohl zachránit den!

$ 6.99 ->$ 4.99

Sonic 4 Episode II Sonic 4 Episode II Sonic 4 Episode II


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

App 2 SD Pro (move apps to SD)

App 2 SD zjednodušuje pohyb aplikací na Vašem zařízení, externí nebo interní úložiště prostřednictvím Vašeho nastavení. S touto šikovnou aplikací, budete mít větší kontrolu nad svým stále se rozšiřující sbírkou aplikací. Tato aplikace je velmi důležité pro každého, kdo má problémy se správou paměti.

$ 1.99 ->$ 0.99

App 2 SD Pro (move apps to SD) App 2 SD Pro (move apps to SD) App 2 SD Pro (move apps to SD)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here